Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiiratkoztam az iskolából és...

Kiiratkoztam az iskolából és azóta a Tanár minden fontos dolgot beküld a csoportba. Szerintetek irjak neki hogy ez egyáltalán nem korrekt?

Figyelt kérdés

Az eleje ota remisztgettek a tanarok, hogy milyen nehez lesz a vizsga, meg olyanokat mondtak hogy tavaly olyan kerdesek voltak hogy még a tanarok sem tudtak ra a valaszt. Oke..feltem, de probalkoztam. Aztan nem tudtam jarni, nagyon lemaradtam. Van egy facebook csoport ahova irnak a tananarok es benne vannak a tanulok. A felevi vizsgan atmentem, ugy hogy nem is tudtam mi lesz a vizsgan a Tanar semmit nem mondott nekem, csak azt hogy menjek mert sikerulni fog.

Telt az ido es sajnos nem tudtam tanulni, semmit nem tudtam amit tudnom kene. Viszont voltak beadandok, amit ha nem csinaltam volna meg nem mehettem volna ev vegen vizsgazni, en megcsinaltam.

De rajottem, hogy nem fog sikerulni a vizsga mert 3 vizsga is lesz es en semmit nem tudok, nagyon nagyon stresszeltem emiatt, mar rosszul voltam. Kiiratkoztam. Nem akartam feleslegesen tovabb idegeskedni. (Sokat jelentett volna ez a szakma)

Azota sok minden tortenik a facebook csoportba. Pl en atkuldtem valamit a tanarnak amivel orakat szenvedtem amikor még bevoltam iratkozva, es vissza kuldte neksm 3x, hogy nem jo es olyan dolgok miatt hogy a nevem pl 2 centivel arrebb legyen..azt mondtak ezeket kotelezo beadni, kulonben nem lehet vizsgazni.

Erre latom, hogy egy diak irja a csoportba, hogy kotelezo e es vissza irta neki a tanar, ha nem akarja nem kotelezo.

Akkor nekem miert volt az?

Akik sz**tak az egeszre, semmit nem idegeskedtek azoknak lesz meg a szakmajuk, nekem meg nem, mert bele voltam betegedve. Tobbszor jeleztem a tanarnak hogy nagyon ideges vagyok hogy nem tudok bejarni, egyszer sem mondta hogy nyugodjak meg mert semmi nem lesz az egesz vizsga..

A vizsgafeladatok bevannak kuldve a csoportba

Ez igy korrekt?

Miert nem lehetett megmondani nekem, amikor jeleztem hogy kiiratkozok, hogy mindenki atfog menni 0 tudassal?

Nagyon nagyon ideges vagyok, es nem tudom megirjam e a tanarnak a velemenyem vagy inkabb hagyjam..

Teljesen megvaltozott volna az eletem ha sikerul ez a szakma, es igen kiiratkoztam, de azert mert ha az ember 0 tudassal rendelkezik akkor azt gondolja nem fog sikerulni..nem sikerulg volna, de igy hogy minden bevan kuldve a csoportba nyilvanvaloan sikerult volna.


máj. 1. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Irjak neki
Hagyjam
9 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon stresszes az eletem es nem birtam mar amikor kiirazkoztam megkonnyebbultem de tudtam hogy nagyon nagy lehetoseget hagytam ki.
máj. 1. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Kiiratkoztál.

A gyengeséhedért nem a tanárok a hibásak.

Ha semmit nem tudtál megtanulni, akkor még ha át is rugdosnának a vizsgán, nem szakmád lenne, csak papírod. Aztán a való életben jönne a pofáraesés.

Ne rinyálj, te magadtól hagytad ott a sulit idő előtt.

máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

"Miert nem lehetett megmondani nekem, amikor jeleztem hogy kiiratkozok, hogy mindenki atfog menni 0 tudassal?"


Mert a tanár/oktató lesz.rja, hogy te mit csinálsz.

Kár már ezen stresszelned.

máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Senki nem tud semmit es senki nem jart be csak leszarta az egeszet es nem iratkozott ki.

3. Igazad van

máj. 1. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj vissza. Én is kiiratkoztam, de hosszútávon lehet biztonságosabb lett volna ha maradok.
máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Ne kapd fel a vizet. Nekem betegen a tanárnő utasítására be kellett mennem az egyetemre, úgy, hogy megvoltak még a hiányzási lehetőségeim, a csoporttársnőm meg hiányozhatott 3 alkalommal a tanár engedélyevel, pedig csak kettőt lehetett. Nekem nem akart javítóvizsgán ötöst adni négyes helyett, jól meg is szivatott, pedig tudta, hogy az ösztöndíj miatt kell, a csoporttársnőm hármast kapott volna, de négyest adott neki...

Én is tiszta ideg voltam ezektől, de aztán elkezdtem dolgozni és így 10 év munka után már rég nincs jelentősége.

máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!