Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen volt a végzős éved?...

Milyen volt a végzős éved? Bántad, hogy véget ér a középiskola vagy örültél neki?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szép volt, amíg tartott, de nem mennék vissza.
2021. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt rossz, de örültem neki, hogy vége van. A suli maga jó volt, de a gimnáziumot, mint olyat, már nem szerettem. Az egyetem már sokkal "szabadabb" volt.
2021. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
80%
Örültem neki, mert nekem az egyetem a végleges költözést jelentette a szar családomtól. Tudtam hogy nehéz lesz mert támogatás nélkül végig kell(ett) dolgoznom az egyetemi éveimet de utólag is megérte. Minden megérte volna csak onnan el.
2021. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én most vagyok végzős (tehát nekem ez az év, az utolsó évem semmilyen lett), de bánom hogy vége van, mert nagyon szerettem a gimimet és az osztályomat is:(
2021. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jó lett volna ha lett volna :) szintén most fogok végezni... de őszintén szólva nagyon félek, hogy mi fog történni... nem akarom, hogy vége legyen ennek az időszaknak, nem akarok elköltözni még a szüleimtől... para, hogy milyen hamar eltelt :(
2021. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is most végzek, ugyanúgy vagyok, ahogy az előző két válaszoló. Tényleg borzasztó hamar eltelt, ijesztő, hogy ilyen hirtelen lett vége
2021. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem eléggé szekáltak. Semmi pénzért nem mennék vissza! Persze már majd' 30 vagyok. Dolgozni sem jó, de a suli... sokkal rosszabb volt. Szóval én inkább melózok, mintsem sulizzak megint.
2021. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!