Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szoktaktok csinálni...

Mit szoktaktok csinálni online óra közben ? Be van nálatok kapcsolva a mikrofon, kamera ? Milyen platformon vagytok ?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy enni, macskás videót nézni, sorozatot nézni, videójátékozni stb.. ilyet szoktatok online óra alatt ?

2021. márc. 25. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Vécézni stb...
2021. márc. 25. 10:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen óra. De általában nem kapcsolok se mikrofont se kamerát. Teams. Enni szoktam, játszani is, aludni is, kb sose figyelek órán csak ha felszólítós óra van.
2021. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meet-en vagyunk, nem kötelező a kamera és mikrofont is csak akkor használunk ha beszélni akarunk..nagyon nem szoktam mást csinálni, időnként telefonozok.


Az öcsémék szintúgy meet-en vannak, náluk se kell a kamera ami meg is látszik mert óra közben pár osztálytársával a gépen szokott játszani (szoktam hallani is). Az órára meg csak bejelentkeznek, de ha szólítja őket a tanár addig félbe hagyják a játékot.

2021. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos órákon youtubeozok / játszok. (Pl kémia, biológia...)

Bizonyosokon viszont muszáj figyelni mert szokott szólítani es feleltetni pl matek, angol, nemet..

2021. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teams-en tartják meg az órákat, kamerát nem kell kapcsolni, mikrofont pedig csak akkor, ha felszólít a tanár.

Csak a számomra fontos órákon figyelek (biológia, kémia, matek, angol), a többin általában alszom, zenét hallgatok vagy kirakósozom, esetleg házit írok, ha előtte lévő nap lusta voltam. :D

2021. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!