Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudható hogy nem lesz...

Honnan tudható hogy nem lesz iskolanyitás ápr 19-én? fel kell hívni egy netszolgáltatót, és meg kell hallgatni mit mond az ingyenes netigénylésről!

Figyelt kérdés

Ugyanez a „baki „ volt tavaly év végén. Jan 11-el nyitunk pofázták-közben meg a netszolgáltatókat ingyen netre kötelezték egész jan -februárra már akkor!

Hát ez egy elszólás....


2021. márc. 30. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Januárban nem volt annyi ember beoltva mint most márciusban..akkor áprilisban miért elképzelhetetlen az iskola nyitás?
2021. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

".akkor áprilisban miért elképzelhetetlen az iskola nyitás?


Majd csak figyelj. És közben hallgasd meg mit mond néhány házon belüli narancslovag (Kásler, Szlávik, Merkely) a nyitásról.

Kb annyit hogy még 1-2 hónapig szó se lehet róla.

2021. márc. 30. 20:26
 3/20 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
52%
Mi a kérdés?
2021. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Ma már feltetted ugyanezt.

Egy éve nyomod itt ezt a témát. Hidd el felfoguk, hogy rettegsz a sulitól, de az itteni hisztidtől semmi nem fog változni.

2021. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"de az itteni hisztidtől semmi nem fog változni."


Hát az elmúlt 1 év hiszti ide vagy oda igencsak az év elvárásai mentén szerveződött nemde?

2021. márc. 31. 06:30
 6/20 A kérdező kommentje:

"Ma már feltetted ugyanezt."


Idézd már be. HOL?

Várom. Idézd.

2021. márc. 31. 06:31
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Úgy értem minden nap ebben a témában teszel fel kérdéseket. Egy időben minden kérdésed alá belinkeltem az összes eddigi àltalad kiírtat. Sajnos most nincs időm összeszedni, de majd igyekszem :)

Egy éve nyomod itt ezt. Te valami kattant lehetsz. A stílusodról teljesen felismerhető melyik kérdés a tied.

Remélem ma is írsz ki vagy 5 rinyáló kérdést. Nehogy nyissanak a sulik, mert neked eljön a világvége. :) Gondolom mindenki utál ott téged, ami nem is csoda!

2021. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Én sem szeretném,hogy kinyissanak.Biztos nagyon sok dolgozat lesz.

De nagyon sokszor pofára estek ezekkel az “előre jelzésekkel”

Amúgy úgy hamisítják az adatokat ahogyan akarják.

Nem hinném ,hogy lesz itt iskolanyitás.

2021. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Fu biztos nagyon sok dolgozat lesz. Bele ne halj!
2021. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem mondtam,hogy belehalok.De ki örülne ennek?Alig kaptunk jegyet online oktatás alatt,k@rva jó lesz.
2021. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!