Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van valami lehetőség 5-6 év...

Van valami lehetőség 5-6 év után otthagyni egy szakot, úgy, hogy ne kelljen visszafizetnem a pénzt ?

Figyelt kérdés
Belefáradtam az egészbe, lehet nem is fog sikerülni, de ha csúszok, tuti, hogy otthagyom. Már az egyetem is a szüleim ötlete volt, gyakorlatilag ők kényszerítették rám. Már most el van rontva az egész életem, még ezzel is nehezítsem a sorsomat ?

2021. ápr. 1. 17:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Minden rossz összejött az életemben és idegösszeroppanást kapok teljesen.. Ez az egyetem meg csak tetézi a problémákat....
2021. ápr. 1. 17:13
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
De hogy állsz a szakkal? Ha nincs sok hátra, akkor az esetben is érdemes befelyezned, ha nem érdekel a terület. Egyrészt az említett visszafizetés miatt, másrészt ha van egy akármilyen diplomád, a jövőben belépő lehet egy rakás más területen lévő másoddiplomás képzésbe.
2021. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de az idegösszeomlás szélén vagyok... Pszichiátrián fogok kikötni attól tartok...
2021. ápr. 1. 17:20
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Félév halasztás nem jön szóba?

És megkereshetnél egy pszichológust is, segítsen feltérképezni, mi van veled, miért kerültél az idegösszeomlás szélére, és főleg, mi vezethet ki onnan.

Felnőttekkel jól működik az on-line ellátás.

2021. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Az online oktatás nem jön be?
2021. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most végeznék, de tele vagyok lelki problémákkal/traumákkal és előbb utóbb az elmegyógyintézetbe kerülök...
2021. ápr. 1. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha semmi köze hozzá az iskolának, miért nem halasztasz basszus? Eldobni egy 6 évet szopo** diplomát baromi nagy hülyeség, nagyon jól mutat később az ünéletrajzban. És amúgyis, kb mindneki halaszt. Abbahagyod félévre, vagy egy egészre, rendbe rakod az életed, aztán vissza mész arra a fél évre. Nem kell egyből rögtön kiíratkozni.
2021. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként teljesen megértelek. Én is rengeteget csúsztam, de nem adtam fel. Ha most nem online oktatás lenne teljesen kilennék.
2021. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Én is tele vagyok lelki problémákkal, hidd el. Már öngyilkos is akartam lenni.
2021. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, nagyon sokat szívtam, csúsztam, de végül befejeztem, nem bántam meg.
2021. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!