Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi közösségből azért...

Egyetemi közösségből azért közösíthettek ki már az elején, mert nem köszöntem nekik általában?

Figyelt kérdés
Nem köszöntem mindenkinek aki szembe jött, nem köszöntem amikor bementem egy terembe órára maximum csak a tanárnak már amikor bent volt éppen. Előfordulhat, hogy pusztán emiatt lettem kiutálva teljesen? Utóbbi időkben meg ha próbálok bármelyikükkel kommunikálni, egyik se nagyon kíván velem beszélni. Teljesen kiközösítettek ezalatt a 6 félév alatt, mióta oda járok.
2021. ápr. 2. 07:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem utálat. Szimpla érdektelenség. Ha te nem foglalkoztál velük, egyértelműen kimutattad, hogy nem érdekelnek ők se foglalkoznak veled.
2021. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!


Te fordítva ülsz a lovon. A nemköszönéssel, nemkommunikálással te szigetelted el magad tőlük. Ha eddig nem kommunikáltál velük, mégis mit vársz?

2021. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Vissza köszönés is egy dolog.
2021. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És miért nem kezdhetek el most, a végén közeledni feléjük?
2021. ápr. 2. 08:06
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdhetsz. Fektess be 6 félévet, hogy újra közösségi tag lehess... ja, h már nincs annyi idő az egyetem végéig? Pech. Majd a legközelebbi alkalommal, mikor be lehet illeszkedni valahova (munkahely, hobbicsoport, akármi) gondolj erre.
2021. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Az, hogy nem köszönsz, azt jelenti, hogy nem akarsz mások felé nyitni.

A köszönéssel kifejezed, hogy az adott közösséghez tartozol, bemész valahova és nem köszönsz netán be se mutatkoztál amikor megismertétek egymást?

Ez hiba volt.

2021. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Én nem hibáztatom a kérdezőt.

Gondolom lassan végzel az egyetemmel,szóval szerintem már felesleges ezen aggódnod és gondolkodnod. Vannak közösségek,ahova egyszerűen nem illik az ember és nehezebben megy az ismerkedés.

Legközelebb,ha új környezetbe leszel, legyél nyitottabb! :)

2021. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Elkezdhetsz közeledni, csak sajnos az elején ez hiba volt és fura volt nekik, hogy "itt egy évfolyamtársunk, aki nem köszön", "aki csak úgy van", "akiről semmit se tudunk".

A közösség meg már jól összerázódott, megvan ki kivel van jóban.

2021. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Közeledhetsz nyugodtan. Mit vársz? Barátokat nem most fogsz szerezni már nyilván.
2021. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Elkezdhetsz közeledni feléjük, csak valószínűleg már mindenki elkönyvelte magában, hogy eddig sose nyitottál feléjük (vagyis nem vagy rájuk kíváncsi) és teljesen elhatárolódtál a közösségtől, így érthető, ha már nem érdekled őket és nem szánnak rá időt, hogy megismerjenek téged - korábban lett volna rá hat féléved.
2021. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!