Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A nem oltott és iskolába...

A nem oltott és iskolába visszarángatott krónikus beteg diákok senkit se érdekelnek?

Figyelt kérdés

A net azzal van tele hogy oltják a tanárokat. Hát oké na és a diákok? Köztük is van nem kevés krónikus beteg, immunbeteg, kardiobeteg stb-őket ki és mikor oltja be-ha ápr 19-én vissza kell menniük?


mert ha egy krónikus beteget nem szabad visszaengedni oltás nélkül hát oké-na és ha egy diák krónikus beteg?


2021. ápr. 4. 09:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

"Regisztráltál már oltásra?"



16 év alattiak NEM regisztrálhatnak. de ez eleve üres melléduma, mert és ha regisztrált is volna, ősz lesz mire sorra kerül....

2021. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Micimacko67 ***** válasza:
42%

#11, honnan veszed, hogy a kérdező 16 év alatti? A másik pedig, picit el vagy tévedve, hogy ki mikor kerül sorra...

Én tegnap voltam oltáson és volt ott 18 éves és 21 éves is. Egyik sem krónikus beteg, ismerem őket pici gyerekkoruk óta...

2021. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, nálunk volt onlineba lévő ember az osztályból, mielőtt beállt az online okatatás rendesen. És KÉPZELD, kiküldték neki a tananyagot! Meg mi is segítettünk neki! Azta. Online órája nem lesz, de a tanárok nem fogják elfelejteni a kréta jelszavukat, és nem válnak analfabétává!
2021. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi már felmerült, hogy a diákokat is oltani fogják. Akkor nem lesz gond a suliba járással. Megnyugodtál?
2021. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!