Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolánk nyitás > Miért csak...

Iskolánk nyitás > Miért csak a tanárokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy oltassuk be őket, de a diákokkal ki lesz, hm? Lehet hogy a diákok nem veszélyeztetettek, de tudják terjeszteni és nekik is van otthon családjuk, szülők, nagyszülők, nagytestvérek akikre már igenis veszélyes lehet a vírus a diákok meg, mintha egy víruselosztóba mennének be, hogy aztán hazavigyék.


Erről miért nem beszél senki?



2021. ápr. 4. 10:10
1 2 3 4 5
 1/42 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
11%
A veszélyeztettek addigra megkapják az oltást, a többiek pedig 99%-ban megússzák azzal, hogy két napig nem éreznek szagokat.
2021. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%

Azert mert a szulok verdesik az asztalt, hogy nem ernek ra foglalkozni a sajat gyerekukkel, meg nem megy nekik az alsos matek es kulonben is, miert nem kapjak meg a tanar fizeteset???


Tisztelet a kivetelnek

2021. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

#1 Hát igen mert egy 45-50 körüli felnőtt aztán nem veszélyeztetett mi? :) Megnézem mikor kapja meg minden 40 év feletti mind a két oltását, hát nem április 19edikéig az biztos


#2 Igen vannak ilyenek, de azért ne betegítsük le őket, csakmert hülyék. Amúgyis azután csak jobban verik majd az asztalt, hogy minél engedték vissza a gyereküket :D Na akkor viszont már joggal panaszkodnának.

2021. ápr. 4. 10:24
 4/42 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem felelőtlenség kinyitni az iskolákat, de a szülőknek nehéz megoldani a felügyeletet. Ha olvastok kommenteket, akkor sokan írják, hogy nem akarják engedni a gyerket, meg jobb így, de sokan egyre nehezebben oldják meg, mert nincs home office, vagy ha van, akkor 3 otthon lévő gyerek mellett lehetetlen. Megosztottak az emberek, mert mindenkinek más a szempont.


Én amúgy akkor hiszem a sulinyitàst, ha látom. Már máskor is belengették, aztán nem lett belőle semmi. 2 hónapja nyitunk mindig 2 hét múlva.


A másik tippem, hogy addigra sorra kerül elvileg a regisztráltak nagy része, tehát mondhatják, hogy aki kért, az kapott, innentől ez van.

2021. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Mégha nehéz is, szerintem jobb megoldani valahogy, minthogy a diákok tovább terjesszék a fertőzést és olyan családokba is elvigyék ahol eddig nem volt jelen a vírus.


Nos igen csak eddig nem volt kormányrendeletbe foglalva egy alkalommal sem. Persze nem mondom, hogy ez biztossá tenné a nyitást, csak azt, hogy eddig ilyen nem volt.

2021. ápr. 4. 10:43
 6/42 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van a kérdezőnek.

Az új vírus mutációk egyre fiatalabbakat támadnak meg.

Beláthatatlan az, hogy mi történik, ha összeeresztik a diákságot.

Az érettségizők pont az érettségi vizsga időpontjára lehetnek betegek.

Az iskolások ajándékképpen haza vihetnek a családtagoknak vírust.

...

2021. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

#6 Imádom az ilyen válaszokat látni mások kérdései alatt is :)


Az esetleg nem jutott még eszetekbe, hogy az oldalon 100+ ezer diák van és talán nem csak 1 ember írhat ki iskola nyitással kapcsolatos kérdést? :)

2021. ápr. 4. 11:02
 9/42 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg az ő kérdése a veszélyeztett diákokkal kapcsolatos, én azt gondolom, hogy a diákok terjeszteni fogják a vírust a nyitással, mivel mindenkit összeeresztenek.


De a 7esnek is igaza van, ki tudja milyen mutáció lesz a következő. A Franciaországban felfedezettet nem mutatja ki a PCR teszt, bármi megtörténhet.

2021. ápr. 4. 11:04
 10/42 anonim ***** válasza:
9%

Mondj egy oltóanyagot amivel be lehet oltani a 7 éveseket, vagy a 16 év alattiakat!


Az általános iskolás és a középiskolás korosztály covidosai közül hányan haltak meg?

2021. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!