Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolánk nyitás > Miért csak...

Iskolánk nyitás > Miért csak a tanárokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy oltassuk be őket, de a diákokkal ki lesz, hm? Lehet hogy a diákok nem veszélyeztetettek, de tudják terjeszteni és nekik is van otthon családjuk, szülők, nagyszülők, nagytestvérek akikre már igenis veszélyes lehet a vírus a diákok meg, mintha egy víruselosztóba mennének be, hogy aztán hazavigyék.


Erről miért nem beszél senki?



2021. ápr. 4. 10:10
1 2 3 4 5
 21/42 Micimacko67 ***** válasza:
0%

Kérdező, aki oltást akart, azoknak a jelentős része megkapta!

Ezzel ne takarózz!

2021. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
A szüleim még mindig nem kaptak, de oké, te biztos jobban tudsz mindent :)
2021. ápr. 4. 12:09
 23/42 Micimacko67 ***** válasza:
0%

A szüleid egyáltalán regisztráltak?

Anélkül kicsit nehéz!

2021. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

.... Te amúgy minek vagy itt, ha csak akadékoskodni tudsz? Igen bazdmeg regisztráltak


Remélem te nem kaptál oltást :)

2021. ápr. 4. 12:12
 25/42 Micimacko67 ***** válasza:
0%

Én megkaptam..kb 3 héttel azután, hogy regisztráltam.

Amúgy meg ne beszélj csúnyán, mert nem illik!


Igen, akadékoskodom, mert nekem is iskolaskorú gyerekem van. Ennek ellenére eszembe sem jut így bepánikolni, mint amit itt véghezvittél...

2021. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem mindenki van ilyen szerencsés helyzet, és majd ha nem akadékoskodsz akkor leszek veled tiszteletteljes, addig ne számíts rá :)
2021. ápr. 4. 12:50
 27/42 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes a diákok a suliban nagyon félnek a vírustól, de ha mennek ide oda ott nem félnek. :D Már nem is bánnám ha kinyitnának a sulik és lehiggadnának végre. Borzalom,amit itt egy két válaszoló művel. Senki nem fog belehalni abba, ha suliba kell járni. Más is túlélte.

Egyébkènt felmerült, hogy a diákokat is oltani fogják. Megkapod aztán mehetsz nyugodtan. Semmi akadálya nem lesz onnantól kezdve.

Jaa akkor az lesz itt az oldalon, hogy nem akarjátok beoltatni magatokat. :D Nevetséges.

2021. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
"Felmerült" Az lehet, de az se most lesz iskola kezdés előtt :)
2021. ápr. 4. 16:58
 29/42 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy az iskolákban az a 20-30 pedagógus védett lesz, a 300 összezárt tanuló ugyanúgy fertőzi egymást, ill. az iskolán kívüli környezetét. Ér annyit az a másfél hónap jelenléti oktatás? Megértem, hogy sok kisgyermekes szülő nem tudja megoldani a felügyeletet, de a középiskolákat minek kinyitni? A tömegközlekedés zsúfolt lesz, a kamaszok suli után bandáznak... Hogy mondja azt a szülő, hogy a vírus miatt nem találkozhatsz a haverokkal, mikor az iskolában úgyis össze vannak zárva napi 7-8 órán keresztül?
2021. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
15%
Mert most nem bandáznak a kamaszok :D
2021. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!