Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolánk nyitás > Miért csak...

Iskolánk nyitás > Miért csak a tanárokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy oltassuk be őket, de a diákokkal ki lesz, hm? Lehet hogy a diákok nem veszélyeztetettek, de tudják terjeszteni és nekik is van otthon családjuk, szülők, nagyszülők, nagytestvérek akikre már igenis veszélyes lehet a vírus a diákok meg, mintha egy víruselosztóba mennének be, hogy aztán hazavigyék.


Erről miért nem beszél senki?



2021. ápr. 4. 10:10
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

#10 Oszd már meg velünk, hogy hol írtam én erről.... Neked nem ártana visszamenni az iskolába ilyen szövegértéssel :)


Olvasd el újra a kérdést, aztán társaloghatunk, én a diákok családja miatt aggódok. Lehet, hogy a diákok elkapják és nem lesz bajuk, de az otthoniaknak átadhatják, majd ott is azt mondod hogy úgyse halnak meg?


Tudom, hogy nincs oltóanyag erre a korosztályra, de azért köszönöm a lekezelő megszólalásod. Én arra céloztam, hogy brutális hülyeség most iskola nyitáson egyáltalán gondolkodni.

2021. ápr. 4. 11:12
 12/42 anonim ***** válasza:
32%
Nyakunkon van 2022. A tanár választópolgár, a diák nem.
2021. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
88%

"Nyakunkon van 2022. A tanár választópolgár, a diák nem."


de a MOST érettségizők ott lesznek 22ben a szavazófülkében!!


És emlékezni fognak.....

2021. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
19%

"de a MOST érettségizők ott lesznek 22ben a szavazófülkében!!"

Nem érdekli őket a politika.

2021. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
34%
Garfield jelszó megvan már?
2021. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
0%
Ki az a gerfield?
2021. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 Micimacko67 ***** válasza:
22%

Kérdező, válaszolj nekem légy szíves néhány egyszerű kérdésre!

Azok a szülők, nagyszülők, nagytestvérek akikért annyira aggódsz...ők nem járnak dolgozni, bevásárolni, nem tömegközlekednek? Ha tartanak a vírustól miért nem oltatják be magukat? Ezek egyszerű kérdések, biztos tudod rá a válaszokat...

2021. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
30%

"Ki az a gerfield?"


Te vagy az, recskajani, a 100. álneved mögött.

2021. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
59%

A diákok rokonaiért aggódsz. Minél több embert beoltanak annál kevésbé kell aggódnod. Természetesen a diákok rokonai nincsenek veszélyben a Nagypéntek előtti tömegben a bevásárlás alatt, munkahelyen és az oda-vissza úton. Jön a jó idő és az emberek akikért aggódsz egyre nagyobb tömegben lepik el a kirándulóhelyeket és ott sem támad a vírus.

A vírust csak a diákok vihetik haza az iskolából az általad féltett korosztálynak? Nekem nagyon az jön le, hogy ezt akarod láttatni.

2021. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

#17 Talán azért nincsenek még beoltva, mert az oltás nem egy sarki boltban megvehető dolog és majd belesznek, ha sorra kerülnek :)


#19 És ha már ígyis van esély a megfertőződésre akkor nem gond, ha egy plusz támadási felületet adunk a vírusnak igaz? Ha elüt egy autó akkor talán nem számít ha mégegy áthajt rajtad?

2021. ápr. 4. 11:59
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!