Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! A bekapcsolva maradt...

Diákok! A bekapcsolva maradt mikrofon, vagy kamera lenne kínosabb?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel, kiderülne hogy hiába kapcsolatad le őket, a Teams vagy amit használtok mindent rögzített, de választhatsz, hogy melyik NE váljon nyilvánossá a tanárok és a társaid számára.

Melyiket választanád? Miért?



2021. ápr. 9. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Inkább a kamera felvételeit ne lássák
Inkább a hangfelvételt ne hallják
46 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelmű, a kamerán ha úgy van akkor beleláthatnak az orromba, mge láthatják a tokám mikor nyomkodom a telefont...
2021. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes szavazatok, én csúnyább dolgokat mondtam mint csináltam, mindent kommenteltem és nem szép stílusban😅
2021. ápr. 9. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Azért egy kicsúszott "bmeg"-nél cikibb, ha mondjuk a bátyád végigmegy a szobán pucéran a kamera előtt :D
2021. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért a bátyámnál kicsit cikibb, ha a várandós tanárnőm feláll és kicsúszik hogy "b@meg ennek csak a melle nőtt a hasa helyett". Vagy a pasimmal épp azt beszéljük hogy mit csinálna velem este. Annyira durva dolgok nem látszódnak, max annyi hogy fikázok vagy wc-n ülök, dehát azt mindenki csinálja:D
2021. ápr. 9. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Inkább a hangfelvételt ne hallják.Most az mindegy,hogy látják ahogy belhajolok a kamerába úgy gépezek meg felállok mer elzsibbadtam.De amilyen ricsaj van nálunk, az ezerszer cikibb lenne.Meg nemtom mit szólna a tanárom ha hallaná ahogy dünnyögök,hogy isszonyat uncsi,mikor lesz már vége.Meg hallaná, ahogy vihogok azon h milyen hülyén néz ki:D Meg amúgy videókamerás órán kikapcsolt kameránál se mernék pucérra vetközni,mert nem tom...Bár, azt sem tudom, hogy miért csinálnám:D
2021. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A hangfelvételt ne hallják, mert van, amikor olyan "Mucsi-féle" stílusban szidom a tanerőket.

Ahhoz már hozzászoktak, hogy előadás alatt eszem, meg teszem fel sörözök.

2021. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért választanám hogy a hangfelvételt ne hallják, mert sokszor üvöltök a számítógépemmel 🤣 meg káromkodok hogyha valami nem sikerül, vagy doga vagy valami feladat.

Bár kameraügyileg sem lenne jó, mert félig fekve, tányérral a kezembe szoktam tolni az oktatást.

2021. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
98%

Kameránál talán nincs annyi szégyellnivaló, általában az asztalomnál ülve jegyzetelek, néha telefonozok. Viszont, amikor már a sokadik óra megy, áttelepszem az ágyamra és fekve folytatom az eddigieket. Mindennap van délidőben órám és olyankor szinte mindig eszem is😅

A mikrofon viszont kicsit más tészta. Nagyon hangosak a szomszédaim (és mint kiderült ők is bele tudnak hallatszani..), és néha az orrom alatt teszek rájuk megjegyzéseket. Mindkét szülőm "home office"-ban van itthon, és néha besétálnak az óráimra.. A legviccesebb (talán), hogy hónapokkal ezelőtt kezdődött a társasházunk felújítása és a mesterembereknek (vicc nélkül) nagyon jó és ragadósan jókedvük szokott lenni :D Fütyörésznek, énekelnek, poénkodnak, húzzák egymás agyát, mindezt jó hangosan :D Meg maga a munka zaja is hangos volt, de ez pont olyan, hogy nem lehet halkan végezni. Szóval nekem a mikrofon lenne a kellemetlenebb.

2021. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!