Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "A pedagógusok 87 százaléka...

"A pedagógusok 87 százaléka nem menne vissza az iskolába hétfőn“ ld. index cikke-és hány olyan tanár lesz, aki TÉNYLEG nem megy vissza és nem csak a szája jár?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%

10: Teljes mértékben egyetértek. Ezek csak dolgozni nem akarnak és pofátlanságnak tartom, hogy a vírusra kenik. Állandóan jár a szájuk.

Én tömegközlekedésben dolgozom. Be sem oltottak minket és sokkal több emberrel találkozunk napi szinten, mint ők! Mégsem jár a szánk. Nem fogom őket sajnálni.

2021. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, arról nem beszélnek a tanárok, hogy a fizetésük egy részét átutalják a szülőknek, akik most az ő munkájuk egy részét elvégzik. Nem csak a középsulisok vannak otthon, hanem a kicsik is! Egy alsós gyerekkel tanulni kell. A fizu az tetszik nekik, mert az jár. Az is kamu, hogy fel kell készülni az online tanulásra. Nekem két iskolás gyerekem van, az egyiknek jó, ha egy online órája van egy héten, a másiknak mondjuk 5-6. Egy héten!

Nem, itt arról van szó, hogy kihúznák nyárig, akkor megint egy hoszabb pihi, aztán szeptemberben meg majd meglátjuk. Persze végig fizetve, rendes, teljes fizetéssel, a szülő meg oldja meg ahogy tudja. Eddig sem szerettem a tanárokat, tisztelet a kivételnek, de most rátettek egy lapáttal.

2021. ápr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Ti nem veszitek észre, hogy a sokásos troll tette fel a kérdést? :D Komolyan vicces ahogy néhány komolyan próbàlnak válaszolgatni :D Az a szerencsétlen meg már az újabb ezer kérdésén gondolkodik.

Ha rákérdezünk, hogy ő az, vagy linkelünk a kérdéseiből,utána mindig eltűnik. :(

2021. ápr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

sajnos nekem is egyet kell értenem a 8as és 10-es válaszolóval:

a tanároknál birkább, butább, lustább diplomások nem nagyon vannak az országban. csak a szájuk jár, diákok szidásán kívül semmire nem képesek azok a naplopók.


állandóan csak szövegelnek, miközben alig van látható eredménye a munkájuknak. a környezetemben meg az összes tanár kb. átküldi a leckék címét a digitális oktatás alatt, oszt kész.


semmi nem lesz, be fognak menni tanítani.

2021. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!