Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti, hogyan barátkoztatok első...

Ti, hogyan barátkoztatok első nap? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Arra lennék kiváncsi ,hogy kilencedikben ,hogyan kezdtetek el beszélgetni az új osztálytársaitokkal?

Voltam beíratkozáson és én úgy láttam ,hogy a leendő osztálytársaim ismerik egymást vagy 6-7en.

Viszont volt 1-2 lány aki nem ismert senkit. Köztük én se legalább is én úgy láttam.

Az egyik lány elég szimpi lett rá is kerestem facen és a profilképe alapján egy sportágat űzünk. És arra gondoltam ,hogy bejelölöm és ráírok. Mert nem lesz ilyen gólyatábor meg ilyesmi a suliban. De nem szeretném ha azt hinné ,hogy "kisajátítom" nem várom el ,hogy azonnal "öribarik" legyünk. Csak sokkal jobban érezném magam ha legalább 1 valakit ismernék ha bemegyek első nap a suliba. És lenne kihez odamennem. Persze a többiekkel is ismerkednék csak szeretnék egy valakit "támasznak" vagy ,hogy mondják.

Ti bejelölnétek és írnátok neki?

Illetve, írnátok sztorikat az első napotokról az új suliban?

Előre is köszönöm a válaszokat!:) 14/L



2015. jún. 25. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd alakul, biztos lesz bemutatkozás is.
2015. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jelöld be, írj neki, én írnék neki a helyedben!

Az én első napom, első évem szörnyű volt. Úgy mentem oda, hogy senkit nem ismertem, az épületben is csak akkor egyszer voltam amikor beiratkoztunk. Akkoriban elég visszahúzódó voltam.. szóval bementem a terembe, és már csak az első padokban volt hely.. hát odaültem, nem mertem senkitől megkérdezni, hogy leülhetek-e mellé. Aztán első nap valamelyik szünetben egy aranyos lány megkérdezte, hogy nem nézünk-e együtt körbe a suliban. Ebből aztán sajnos nem alakult ki semmiféle barátság, biztos nem voltam neki szimpi. :( A 9.-es évem kb így telt.. senki nem beszélgetett velem, kiközösített voltam. Aztán 10. év végén lett egy új osztálytársunk, vele összebarátkoztam. Azóta viszont megnyíltam mindenki felé. Nemrég érettségiztem, és nagyon jóban vagyok az összes osztálytársammal, már bánom, hogy az elején olyan félénk voltam, nincs egy olyan osztálytársam se aki ne kedvelne. :) Van akivel teljesen semlegesek vagyunk, de az osztály nagy részével nagyon jóban vagyok.

2015. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Perszee írj rá!!! :) szerintem örülni fog!


Én mikor gimibe mentem akkor még myvip volt /2008/ és én ott találtam egy lányt akinek adatlapján ott volt a suli neve.Gondoltam ráírok azt se tudtam osztálytársak leszünk e,mert A-B-D osztályok voltak.Aztán MSN cím cserélés és beszélgettünk egész nyáron,majd augusztusban gólyatábor és tök jó volt ismerni vkit, persze nekem két áltis osztálytársammal gimibe is oszt.társak voltunk,de őket utáltam,nem beszéltem velük,szóval kb idegennek számítottak :D


Bár a lánnyal nem lettem nagy barátnő a suliban,írva másabb volt,aztán mikor a gólyatáborban is együtt voltunk háát nagyon más volt az egész lány...úgy hogy 0.ban egymás mellett ültünk,de sokszor máshová ültem szünetben beszélgetni,aztán mindig másik klikkbe tartoztam,engem mindenki szeretett szerencsére :D legjobb barátaim nem lettek a gimiben mondjuk :/

2015. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó 2 válaszoló!

Nagyon szépen köszönöm a történeteket:)

Még egy utolsó kérdés aztán abbahagyom a "zaklatást" :"D

Mikor írjak neki? Júliusban vagy Augusztusban? Mert most kb 1,5 hétig nem tudok fent lenni facen. És az utolsó pillanatra se szeretném hagyni.

2015. jún. 26. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb, júliusban, és akkor szeptemberig össze is tudtok barátkozni. ^^
2015. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt javaslom,hogy már júliusban kezdj el vele ismerkedni :)
2015. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rendben!:)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)Kimondhatatlanul hálás vagyok:)

2015. jún. 26. 11:35
 8/10 anonim válasza:
Én is idén leszek 9.es. Mikor meglett az eredmény mi elkezdtük egymást megkeresni facebookon, és csináltunk egy csoportot és azóta nagyon sokat beszélgettünk, már ilyen találkozókat is szerveztünk. Szerintem mindenképpen írj rá, de azt is ajánlom, hogy más osztálytársaidat is keresd meg attól függetlenül hogy ismered e őket vagy sem :) Így mindenképp lesz majd olyan első nap, akihez oda tudsz menni beszélgetni vagy ilyenek:)
2015. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Odamentem egy gyerekhez és beszéltünk. Utána beszéltünk másokkal is, jöttek új osztálytársak. Velük is dumáltam. Most hatan vagyunk haverok. Egyszerű.
2015. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés:)Köszönöm szépen!! Majd írok neki meg persze másokkal is fogok haverkodni:D Me már páran be is jelöltek facen az új osztályból:)Viszont lesz egy osztálytársam akivel régen egy osztályba jártunk és ő nem bír, régen bírt meg minden de most le vagyok tiltva neki facen.Remélem nem lesz semmi baj mert nem szeretnék konfliktust :(
2015. júl. 5. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!