Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem furcsa hogy egy osztálytár...

Nem furcsa hogy egy osztálytársam 25 év után azonnal megismert az utcán?

Figyelt kérdés

Általánosba jártunk együtt pont 25 éve hogy kijártuk. Azóta 1x nem láttuk egymást, én kb azt is elfelejtettem hogy a világon van.

Megyek az utcán odalép hozzám valaki és néven szólít. Azonnal megismert.

Én is őt de azonnal. Érdekes.


25 év. 14 voltam mikor láttuk egymást utoljára. azért egysmás történt azóta...


2021. ápr. 19. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak örök fiatalok, akik alig változnak az évek múlásával, ezen ne lepődj meg. Nekem is van olyan volt osztálytársam, aki alig változott arcra általános iskola óta, és van, akit meg sem ismernék.
2021. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok

Pedig elhiheted. Nyilván öregedett, ráncosodott de abszolút nem vészesen, sőt. Megmaradt ugyanolyannak az arca, nem úgy, mint a sok korabelinek, akiknek eltorzult az évek haladtával. Sokszor meglepődök mikor valakitől meghallom, hogy ugyanannyi idős, mint muter. Még csak köszönő viszonyban sincsenek. Az egyik egy nevezzük vénasszonynak mert totál úgy néz ki a másik pedig, mint anyám. Szinte alig változott.

A két kezén, lábán kívül megmaradt ugyanolyannak az arca.

Lehet te is ebbe a kategóriába esel. Örülj neki :)

2021. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Még, ha átműttetnéd magad kérdező plasztikai sebésszel is lenne olyan, aki megismerne tekinteted alapján. :)

Igen változik az ember, de vannak vonások, amik megmaradnak.

2021. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó dolog.
2021. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

6: ...nem srác/fószer/szivar...


Akkor szerinted én közel 45 évesen mi vagyok, tata? Ne viccelj, a múltkor 27-nek néztek.

2021. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"45 évesen mi vagyok, tata? "


Igen. AZ. főleg egy tizenéves szemében. egy vén fószer, egy tata.

2021. ápr. 20. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!