Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségizők! Egy nap mennyit...

Érettségizők! Egy nap mennyit tanultok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Semmit úgyis megbukok rajta. Idáig is csak bukdácsoltam potvizsga meg ilyenek. Xd
2021. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen tantargybol allsz rosszul?
2021. ápr. 21. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A hozzáállás is rossz az 1es részéről. Ejnye az én időmbe.. 1 éve. Az hajtott minket hogy meglegyen és ne kelljen máskor szenvedni vele.
2021. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
tavaly erettsegiztem, egy nap kb 5-6 orat tanultam (de 4 evig vegig szorgalmas voltam, szoval nem aprilisban kellett megtanulnom hozza mindent)
2021. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Ha 4 evig szorgalmasan tanultal, akkor mit tanultal napi 5-6 oraban? 😅

2021. ápr. 21. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ismeteltem, esszeket irtam tori emeltre, matek feladatokat csinaltam.
2021. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Ekkora hülyeséget mint ez az érettségi szerintem még nem bszott a világ. Ki ég a fejem tőle. Zsével kár hogy nem lehet kiváltani.
2021. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve mikor én érettségiztem (bukta de mindegy) kb semmit és csak pár tételt tudtam de olyan szerencsém volt halljátok, hogy kb mindenből azt húztam amit akartam töriből is magyarból is, angol az könnyű volt nekem, matekon buktam de az úgy is tudtam..szóval mind megvolt a szerencsém miatt kivéve a matek
2021. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy motivációm nincsen. Nem is igazán tanulgatok semmit. Úgy vagyok vele ha már 5 évet végigjártam 3-as, 4-es tanulmányi átlaggal akkor csak nem hasalok el az érettségin.


Viszont a biosz emelttől rettegek, arra minden nap tanulok.

2021. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit. Magyarból minden órán érettségit csinálunk, ha felad érettségit házinak vagy érvelést/verselemzést akkor megcsinálom mindig. Matekból minden héten ad egy teljes érettségi feladatot amit szintén mindig megcsinálok , órán meg is beszéljük. Töriből már volt kisérettségi amire rengeteget tanultam mert szóbeli volt csak és 4 jegyet ért szóval egy hétig reggeltől estig kb tanultam 4 év anyagát. (őszi szünetben) Meg van érettségis könyvem majd átolvasom , de nem is félek annyira ismerem már a feladatokat minden TZ az. Nagyrészt szövegértés egyébként tele van forrással. Bioszból csak közepezek de már év eleje óta csak érettségiket csinálunk órán a tanárral szóval arra sem kell külön készülnöm. Németből kb 5-6db teljes érettségit csináltam eddig január óta, nem sok. Emeltezek belőle. Minden héten megírok 2 levelet , szokott adni nyelvtani feladatsorokat azt is megcsinálom mindig. Így hogy nem lesz szóbeli nem nagyon tanulok, ha lett volna többet tanultam volna mert szóban nem igazán tudom kifejezni magam. Ha egy papír felett ülök tudok gondolkodni de ha pl olyat húzok szóbelin h csak ülök mert nemigazán tudok hozzá szólni elég gáz lett volna. Tudom, hogy kérdeznek de akkor is.
2021. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!