Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bioszból érettségiző társaim....

Bioszból érettségiző társaim. Ti tanultok meg valamit keddre vagy már csak pihentek?

Figyelt kérdés
Úgy vagytok vele hogy már mindent tudtok amit tudnotok kell, vagy még egy utolsó tanulásmaratonnal bepróbálkoztok?

2018. máj. 13. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kémiából megyek,tanulok de én közbe dolgoztam,okj-t csináltam stb. Ha nem tudod akkor tanulj ha biztos vagy a tudásodban meg tudsz írni egy előző évit olyasmire mint amit elvarsz magadtól akkor pihenj nyugodtan :) néha többet er.
2018. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulásmaraton ezerrel. Sajnos borzasztó a memóriám, és vannak kevésbé kedvenc fejezetek, így muszáj átnéznem a jegyzeteimet.
2018. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy ment végül kérdező (és többiek)? :)
2018. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

hát én rendkivul sokat tanultam, de nem érzem azt,hogy olyan jol ment volna sajnos :( szerintem pl a 2017 oktoberi sokkal sokkal konnyebb volt...így most nagyon félek, hogy egyáltalán a 45% meglegyen...

Többiek?

2018. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem az elmult évek legkönnyebbike volt. Megoldókulcs alapján olyan 90-91 pontot várok. F#szom, biztos megint elszáll a p#csába a ponthatár az orvosin...
2018. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jól ment, bár a genetikát nem szívleltem (fene egye azt a 6 pontot :D)


Vizsga előtt arról beszélgettünk a tanárokkal és a többi vizsgázóval, hogy kicsit genya dolog a biosz egyébként. Értjük mi, hogy egy több területet magába foglaló tudományág, de például hiába vagy te penge az emberi szervezet és mondjuk a biokémia területén - ha vizsgán pont nem az lesz, hanem mondjuk pont növénytan meg valami egyed feletti szerveződési szintes történet amit te utálsz, akkor elcsúszol az egészen.

2018. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, szerintem ez abszolút nincs így :D Mármint a ponthatár rendkívüli megnövekedése. Amilyen véleményeket olvastam a mai érettségiről, szerintem azért nem ment mindenkinek annyira könnyen, szóval nem gondolom hogy hatalmas elszállások lennének...
2018. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

folytatva az előző válaszoló kommentjét: ráadásul, ha neked ilyen jól sikerült, kedves 5-ös, akkor tényleg nem kell aggódnod! :)


egyébként szerintem katasztrófa volt, legalábbis az angol emelt biosz >< ott is rengeteg bikém volt, meg ökológia, genetikából kaptunk 1 feladatot, meg volt egy csomó beugratós kérdés... remélem, meglesz az 50%...

2018. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van angol nyelven

emelt biosz ?

2018. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven van még ?
2018. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!