Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Visszamennétek még így a...

Visszamennétek még így a nyelvtanfolyam utolsó óráira?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy nyelvtanfolyamra, de sajnos elég sok órán nem tudtam részt venni. Az utóbbi 5 órán nem voltam. Beteg voltam. Illetve azt megelőzően volt pár technikai problémám (építkezünk és egy darabig nem volt internet). Már csak három óra van vissza és nem tudom, hogy ezekre még bemenjek-e. Picit szégyellem, hogy a tanárnak akkor ezt nem jeleztem és azért le is maradtam az anyaggal valamennyire. A tanfolyam végén elviekben van egy vizsga is (mondjuk nem hiszem, hogy az bármit is számít). Próbáltam közben haladni és tanultam, de ugye nem tudom konkrétan mit vettek és hol tartanak. A tanfolyamot már előre kifizettem, de ezt igazából elfogadtam, hogy így jártam és ez van. Nem tudom, hogy írjak-e a tanárnak és az utolsó 3 órára még visszamenjek-e vagy sem. Szerintetek? Nem tudom melyik a kellemetlenebb.
2021. ápr. 27. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én írnék, elmondanám, mi volt, elnézését kérném, hogy nem jeleztem korábban.

Majd megkérdezném, mit gondol, érdemes e még bemenni, ennyi.

2021. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!