Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tippek, tanácsok, hogyan...

Tippek, tanácsok, hogyan illeszkedjek be könnyebben a az új osztályomba?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdem a középsulit, izgulok nagyon hogy hogy fog menni. Az osztályban soookkal több fiú lesz, mivel gépészmérnökként fogok tanulni. Kollégista leszek. L

2021. ápr. 28. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
ne izgulj, lehet jön megint a 86.hullám és megint nem kell bemenni. egyébként legyél laza, kedves, barátságos, nyitott. kb ennyi :)
2021. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem 5 évembe tellett hogy 1 emberrel jóban legyek, de az oka az az, hogy elég rossz azokkal a személyiségem akik lenéznek vagy semmibe vesznek (vagy csak kiszemelnek és elkezdenek piszkálni)

neked könnyebben fog menni, érettebb emberekkel leszel mint én, így nem is kell aggódni. Ha meg baj lesz nyugodtan írj majd rám itt, megpróbálok mindent megtenni hogy segítsek

(17 éves fiú vagyok)

2021. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!