Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen tanáros sztoritok van,...

Milyen tanáros sztoritok van, amiben a tanár bunkó dolgot mondott nektek, ami emlékezetes számotokra?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor depressziós és anorexiás voltam (175\40 kg), akkor 2 évig tartott míg csak súlyban vissza tudtam szedni magamra 10 kilót. Nagyon nehéz küzdelem volt, minden falatot a zsemléből végigbőgtem a szünetben, az osztálytársam támogatott és segített.


Tisztán emlékszem, mikor egyik szünetben éppen nyammogtam az egy szem kis háztartási kekszemet, erre az egyiket tanár a folyosón elment előttem és odamondta nekem, hogy "vigyázz, mert elhízol!"


Aznap már semmihez sem volt kedvem, enni főleg nem. Legközelebb azt hiszem másnap reggel vagy másnap délben ettem először, azt is nehezen és noszogatva.

2021. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem konkrétan egy bunkó beszólás maradt meg. Az első osztályos tanárnénim egész lénye ellenszenves volt. Szó szerint minden reggel sírva mentem miatta iskolába, mert állandóan lekezelően, megalázóan beszélt velem, sokszor kinevettek miatta az osztálytársak. Mondanom sem kell jót tett az akkori csendes,visszahúzódó lényemnek..:D de hál istennek elment nyugdíjba 1 év után.
2021. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi statisztikaprofesszor. A látássérülésem miatt csak elméleti anyagból tudtam vizsgázni statból. Közölte, hogy nem érti, mit keresek a mesterszakon, mert oda nem elég az elmélet, és hogy ő velem nem tud mit kezdeni.
2021. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
még 9. ben tesin egy sportcsarnokban volt szabad foglalkozás de nem csak a 9. osztály volt ott hanem 12. osztályosok is.focizni kellett csapat szétosztás stb..foci közben helyzetbe kerültem de egy 12 edikes lefutott és szerelt engem.erre az 1 ik 12 edikes ordít nekem hogy "áhh de ki választotta a fogyatékost?" a tanár meg nevetett ezen.onnantól kezdve focin csapatosztásnál amikor engem "választottak" mindig az volt h jó akkor a nyomorék ide.abban a tanévben majdnem megbuktam tesiből úgy gecc hogy 4.osztálytól 8.osztályig rendszeresen bekerültem egyéniben és csapatban országos atlétika versenyre.átok volt az az év.át is jelentkeztem egy másik suliba.
2021. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben matek-fizika tanár (nagy balf@sz volt amúgy is) szándékosan "eltévesztette" a nevemet és úgy szólított rendszeresen. Meg akart alázni és sikerült is neki.


Egyetemen meg kihúztam vizsgán egy olyan tételt, amit se le nem adott a tanár, se anyagot vagy forrást nem kaptunk hozzá. Konkrétan a tétel címét sem értettem. És amikor nem tudtam, akkor ott, a vizsga kellős kva közepén hangosan kinevetett a rohadt rbanc.

2021. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Matekórán történt, végzős évemben. Nekem sajnos mindig a logaritmusos feladatok voltak a mumusfeladatok, pláne, hogy függvénytáblát sem használhattunk. De több gyakorlással ideig-óráig egész jól mentek.

Itt az történt, hogy mindenféle bejelentés nélkül hirtelen a logaritmusokhoz ugrottunk, pedig aznapra mást ígért a tanár eredetileg, engem meg ugye váratlanul ért a dolog. Felszólított egy nehezebb példánál, úgy, hogy tudta, hogy nekem nem fog menni. Próbálkoztam, végül megmondtam, hogy "elnézést kérek, de nem tudom". Hát.. ledobta a szemüvegét és nagyban mutogatva, minden túlzás nélkül, perceken át kiabált velem, hogy ezen mit nem lehet érteni, ő nem tud az ilyennel mit csinálni. Végül vett egy nagy levegőt és a következőt mondta. Sajnos szó szerint megmaradt:

"Teljes szívemből azt kívánom, hogy legyen tele az egész érettségi ilyen és ennél nehezebb feladatokkal."

Ott szabályosan megfagyott a levegő a teremben és onnantól kezdve senki meg se szólalt az órán, csak ha kérdezték. Ez pedig nálunk nagy szó volt, ahogy az is, hogy engem lekiabálnak..

Pokoli egy érzés volt, az egész napomra rányomta a bélyeget elég szépen. És amúgy kifejezetten jó tanuló voltam..

2021. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
100%
Gimis osztályfőnökön rendszeresen megalázott, hol a külsőmet vette górcső alá és rám mutogatva tartott példabeszédet az anorexiáról (csak simán vékony voltam/vagyok), hol a hibátlanul megoldott feladataimra adott egyest, mert szerinte nem szabvány formában írom a számokat és ezért minden fogyatékosnak elmondott a táblánál, hol a ruháimba kötött bele (egyszerű fekete darabokat hordtam minden minta vagy csicsa nélkül). Ja meg egyszer éjszakás műszakból mentem be a suliba és elkezdett velem ordítani, mert ásítottam egyet az óráján, hogy nem bulikázni kéne és akkor nem lennék fáradt.
2021. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Nekem egyetemen az egyik prof a vizsgán nekiállt kritizálni a nevem, hogy hogy lehetett nekem ilyen keresztnevet adni, egyáltalán nem passzol a "tradicionális, magyaros" vezetéknevemhez, percekig ezen volt fennakadva.

Mondom kösz, majd megadom anyám telszámát, vele le lehet meccselni bakker, hát lol.


Egy másik professzor volt nagyon g-ci, esettanulmányt kellett olvasni és előadni, felkészülni egy-egy témából a szemináriumra. Mondta, hogy ha valaki nem talál jó cikket hozzá, szívesen ad. Hát, én nem nagyon találtam, írtam neki többször is, órán is odamentem hozzá, hogy akkor adjon már nekem vmi cikket, mert bajban vagyok, de nem írt vissza hetekig. Végül a tanársegédjének mutattam meg, hogy hát találtam egy cikket, ez a témám, hogy szerinte ez megfelelő-e az anyag. Azt mondta, igen, jó lesz, készüljek belőle nyugodtan.

Na, előadtam, aztán jól lehúzta a nő, hogy ez csak hármas, mert hogy ez nem is annyira vág a témába, nem volt jó, és hogy MIÉRT NEM KÉRTEM TŐLE ANYAGOT. Mondtam neki, hogy kértem, többször is írtam neki és személyesen is jeleztem, hogy segítségre van süzkségem. "Hát, akkor maga kimaradt a jóbol" köszbaszdmeg.

Ugyanez a nő volt az oka annak, hogy a szakdogám egy hetet csúszott (ami miatt nekem késedelmi díjat kellett fizetnem az egyetemnek), mert a konzulensem, aki a tanszék vezetője volt, megbeszélte vele, hogy mérhetek a nő laborjában. Aztán mikor odakerültem, hogy mérjek, akkor meg nem engedte, hogy használjam a műszert, csak a saját technikusa mérhetett vele, nekem azt is alig akarta megengedni, hogy én hígítsam ki a saját mintáimat. Majd a technikusa megcsinálja, mert én biztos tönkreteszek mindent. Jó.

Aztán ugye közeledett a szakdoga leadásának a határideje, és még mindig nem mérték le nekem a mintát, és hát a konzulensemnek mondtam, hogy hát még erre várok, és hogy én nem szívesen sörgetek egy professzort, de ő kérdezzen már rá. Pár napra rá a nővel összefutottam a tanszéken és kiosztott a folyosón, hogy ne gondoljam már, hogy majd ő meg a technikusa egy hallgató helyett dolgozik, úgyhogy felejtsem el, a mintáim már a kukában vannak. Ha nem akarta lemérni, miért nem engedte nekem, vagy az egyik PhD-snak, vagy egyáltalán miért bólintott rá az elején, hogy oké? Miért kell sz-r helyzetbe hozni a másikat? Namindegy.

Alig votlam ideges.... na, emiatt egy hetet csúszott a szakdogám és azok az eredmények ugye így bele sem kerültek....

2021. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, vezetésoktató, de a sikertelen forgalmi vizsgám után leordított, hogy milyen életképtelen vagyok, és inkább feküdjek ki az autó elé.
2021. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Facebook-on van egy Pedagógusok fenyegető aurával nevű csoport. Ott van jópár.
2021. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!