Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskola nem kéne hírlevelet...

Iskola nem kéne hírlevelet küldjön a hétfői nyitás kapcsán? Eddig mindig hemzsegtek napokkal korábban (és mindig ráb**tak mert sose lett végül nyitás) most meg semmi?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekunk mar kikuldték. Hetfon megyunk.
2021. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Ráér előtte fél órával, úgyis a diákot basszák meg érte ha nem lesz ott :/

Elvileg van a nyitás ellen több ezer áláírás, de konzultációs kormányunk mindig azt teszi, amit a többsség -nem- akar.

2021. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Lesz suli. Ezen mit nem tudtok felfogni? Ha félsz, oltasd be magad, ne itt rinyálj.
2021. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Lesz suli. Ezen mit nem tudtok felfogni?"


Nem ez volt a kérdés.

2021. máj. 8. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Az iskolának nem kötelező hírlevelet küldenie neked.
2021. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Az iskolának nem kötelező hírlevelet küldenie neked."


senki se mondta hogy kötelező csak ugye mi volt eddig? digit oktatás van amíg az iskola mást nem mond.

Na most ha én hétfőn nem megyek be mert az iskola nem mondta hogy vége akkor mi van?


Hát ők maguk mondták addig van digit amíg ők mást nem mondanak.

És ők jelen állás szerint nem mondtak mást.

Hát akkor?


A híreket mindenki hallja de én nem vagyok köteles a híreket figyelni.

Én mondhatom azt az utolsó infóm (tavaly november 9-i...) hogy visszavonásig digit okt.

És visszavonták? nem. Mert az hírlevélben jött volna ki...

hát akkor erre valami szuperokos?


Mondjuk én se így se úgy be nem megyek, 250 órás kérvény leadva elfogadva és csá.

2021. máj. 8. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Kedves copyta! Olvasás nélkül töröltem a prividet. A "barom" című tárgyból ítélve gondolom a tartalom is szép volt. ;) Irogass nyilvánosan. Ne sunyiban ahol senki se látja.
2021. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Ahogy a híreket nem vagy köteles figyelni ugyanúgy az iskola által írt hírleveleket sem vagy köteles figyelni. Most komolyan mit vársz az iskolától? Küldjenek neked ajánlott, tértivevényes levelet, vagy az igazgató személyesen keressen fel?


Hétfőn vagy mész vagy nem mész suliba. A tanárok fizetése ettől ugyanannyi lesz, nekik aztán tök mindegy, hogy egy (h) gyerekkel több vagy kevesebb.


Hozzászólásod az alapítványi iskolás kérdező szintjén van. :)

2021. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
De igen, Bazsi, kellett volna, de ezredszerre futnak neki, hogy hétvégén elérjenek mindenkit és leszervezzék a következő napokat. Neked úgyis menni kell melózni, az értelmesek meg majd megoldják a többit, engedd el.
2021. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!