Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet hogy le kéne tiltanom...

Lehet hogy le kéne tiltanom és hagynom az egészet? L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki legjobb fiú barátom volt 2-3 évig. Suliból ismerem. Idén ballagunk, és megbeszéltük az osztállyal hogy a lányoknak és a fiúknak is rövidujju fehér felső lesz. Anyával csak hosszú ujjut találtunk ezért anya megkérdezte a szülői csoportba hogy nem baj-e, erre a fél osztály de különösen a volt legjobb fiú barátom nekem álltak hogy én mit képzelek hogy ballagás előtt 2 héttel variálok meg hogy takarodjak már a f.....ba. Oké, eddig sem bírtam az osztály nagy részét, de ez nagyon sz@rul esett. Megírtam ennek a fiúnak a magamét hogy álljon már le és hogy engem ne nevezzen xy kisasszonynak és ne anyázzon. És még nekem volt bűntudatom amiért nem tudtam neki segíteni múltkor amikor szakított a barátnőjével...

2021. máj. 16. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy mondod, tiltsd le és ne foglalkozz vele.

Ilyen hangnemet senki nem engedheti meg magának!

2021. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Tini dráma, vihar a biliben. Tiltsd le, ha az a menő... Amúgy meg tényleg te variálsz, ha mindenki más képes volt rövid ujjú ing után rohangálni, nem igaz, hogy csak te nem találsz. 21. század, a telefon 0-24 a kezedben rohad, rendelj valahonnan, még van 2 hét.

És minden ismerősöd le fogod tiltogatni, ha neked nem tetsző véleménnyel van? Nem sok barátod lesz, ha ennyire nebáncsvirág vagy. A stílus nem volt szép, ez tény, de a kamasz fiúk már csak ilyen nagy pofájúak, túlteng bennük a tesztoszteron és ezt hiszik menőnek.

2021. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy “kérem, szerezzenek be egy rövid ujjú blúzt az egységesség miatt” bőven elég lett volna, lehetőleg az osztályfőnöktől. A takony kölöknek egyáltalán mi a franc köze van a SZÜLŐI csoportban elhangzottakhoz? Ne okoskodjon csak bele a felnőttek témáiba. Jól tetted, hogy megvédted magad és letiltottad.

Ettől függetlenül az nem reális, hogy mindenki tudott megfelelőt találni, csak te nem. Főleg, hogy a női blúzok jelentős része rövid ujjú.

2021. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jó barátod lett volna, nem szól hozzád így. Tiltsd le, az a megoldás. Nem beszélhet így veled!
2021. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!