Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a PC-mre a monitorom...

Ha a PC-mre a monitorom mellet rá van kötve a TV-m is (másodlagosként HDMI-vel) azt le kéne tiltanom addig amíg játszom? Befolyásol valamit?

Figyelt kérdés

Üdv. Mint írtam: van a PC-mhez a normál monitor + a TV-m HDMI kábellel rákötve, "kiterjesztett asztal" funkcióban. Arra lennék kíváncsi, hogy befolyásolja-e ez a játékot az elsődleges monitoron, le kéne-e tiltani a másodlagos képet addig amíg játszom (és csak akkor visszakapcsolni ha filmezek vagy máshogy használom).

Amúgy nem egy nagy dolog ezt megoldani, pár kattintás - igazából csak kíváncsi vagyok, hogy mi is a helyzet ezzel.

Köszi! :)



2019. nov. 23. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha dolgoztatja a gpu-t. Peldaul ha filmet nezel rajta, 3D tartalom van vagy ilyesmi. Ez ellen eleg bezarni a programokat vagy nehanynal csak talcara tenni. Maga a windows ablakkezelo nem terhel szinte semennyit csak mert tobb monitor van.
2019. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És a monitor + tv különbözősége sem befolyásol semmit igaz? (a TV régebbi és HD Ready, a monitor az új WQHD)
2019. nov. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!