Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha elmegyek a folyosón lányok...

Ha elmegyek a folyosón lányok mellett a suliba mindig röhögnek nagyon a fiúk szerencsére nem inkább néznek jó értelembe véve... Szerintetek miért röhögnek mindig utánam a lányok ha elhaladtam melletük a folyosón?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam semmi furcsaság, testi elváltozás tényleg semmi, nem megyek furán nincs x lábam stb... és mégis folyton röhög az összes lány utánam a suliba, ha megkérdezem miért azt mondják teli vigyorral, hogy semmi semmi... tudjátok ,hogy gondolom. Aztán mikor elmegyek utána hallom akkorát röhögnek és folyton sugdoloznak a hátam mögött...


Minden iskolámban eddig ezt tették pedig sose adtam rá okot, menő, kedves, barátságos, mindenkit elfogadó lány vagyok mégis mindenki kibeszél a hátam mögött és köznevettség tárgya vagyok sajnos.



#iskola #röhögés #folyosó #rajtam a lányok
2021. máj. 20. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy valamiben szélsőséges?

Gazdag, szegény?

Szép, csúnya?

Sovány, kövér?

Szerény, beképzelt?


Ha minden iskolában ez történik, akkor csak van valami oka.

2021. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem terjed rólad egy pletyka?
2021. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gazdag sem szegény.

Nem vagyok csúnya sem meg az a hű de manökken sem.

Átlagos alkatom van.

Nem vagyok beképzelt de szerény sem. Szóval ezért nem értem a dolgot...

2021. máj. 20. 14:37
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit kíváncsívá tettél. Mindennek van valami oka, de így passzolom. Lehet jó az alakod vagy nem és annak kapcsán valami. Én mondjuk fixen szólnék, hogy mi a gond veled. Nem szeretem az ilyesmit, szóval szívesen segítenék, ha tudnék.
2021. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ne figyelj rájuk. A saját ostobaságukat röhögik.
2021. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pletyka úgy tudom nem terjed rólam mert azt már egy olyan iskolába ahova én járok már rég vissza hallottam volna, szóval nem.
2021. máj. 20. 14:39
 7/11 mantis religiosa ***** válasza:
93%
A suliban a vezeték nevem adott okot röhögésre, de miután nem vettem tudomást róla, kb. fél év után maguktól leszoktak a beszólogatásról.
2021. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tetszettem egy srácnak a suliban, akit mindenki utált, és emiatt nevettek rajtam.


Nem volt köztünk semmi, mégis sugdóloztak. Ilyesmi nem lehet?

2021. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul közelíted meg a választ. Ide úm. beépített ember kell.

Vázolom:

A fiúknál érdeklődj, valakitől, akivel amúgy nem sokat lógsz, de megbízható, és elfogadható színész (baráttal ne, az átlátszó, neki nem válaszolnak), rá kell állítani a lányokra, hogy puhatolja ki az okát, aztán mondja el neked.

2021. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Ezt így nem lehet megmondani. Lehet csak beparáztál, és így éled meg.

Ezt egy kívülálló tudná eldönteni.

2021. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!