Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen szakos volt az a...

Milyen szakos volt az a tanárod, akire rossz szájízzel emlékszel vissza az általános iskolából?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 22. 20:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Magyar nyelv és irodalom
2021. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Testnevelés. Mocskos szemétláda volt
2021. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Fizika.

Gügyögött és hülyének nézett minket. Lebutította az anyagot. Nem tudott válaszolni az egyszerű kérdéseinkre. Hónapokig tanultuk hogy hogyan kell métert deciméterbe váltani. A mai napig forr a vérem ha eszembe jut, pedig már a gimnáziumot is elvégeztem.

2021. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Magyar.
2021. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Matematika, általános iskolából. Folyamatosan szivatott, nem jól magyarázott. Majdnem megbuktam ötödikben. Gimiben és főiskolán ötös voltam... Érdekes...
2021. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Matek...
2021. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
92%
Magyar.
2021. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudok dönteni. Mind a fizika, mind az informatika.

Az isztályozási metódusukkal nem értettem egyet, emberileg is rossznak tartom őket és azt sem pártoltam, hogy kiszemeltek tanulókat, akiknek megkönnyítették a dolgukat és olyanokat is, akiknek megnehezítették.

2021. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Irodalom tanarom egy durvan vallasos tanar volt. Ezzel nem lett volna baj ha nem erolteti ezt rank.. Es nem minden 2. Szava az lett volna hogy "Isten" vagy "Jezus".

Fizika/kemia tanarom egyetemi tanar volt, vmiert atjott kozepsuliba. Hat képzelheted mennyire magyarazta az anyagot. 3/4ed osztaly 2esre vagy bukásra állt.

Tesi tanar szokasos "leszarom ha menstrualsz es kiszakad a mehed, mozogni akkor is kell, sot, sprintelni is".


Jelenleg egyetemen vagyok es a mostani penzugy/kozg mindenes tanarom (adjunktus, phd mindenes tanar, regen az Mnb igazgatoja is volt) szoval egy eleg okos emberrol beszelunk akinek raadasul egyidős lanya van velunk, O is egyetemista, es megis mindenkit meghuz aki valamit nem tud a szobelin (nincs tetel, csak 3 200+ oldalas szakirodalom, felkeszulesi ido sincs, azonnal kell mondani) egyszerűen nem erti meg mennyire senkinek nincs se motivacioja, se kedve ehhez az egeszhez. Persze ez egy dolog, de az hogy minden egyetem megajanlott jegyet ad a diakoknak vagy max 3-4 szobeli vizsgat az online miatt, nalunk meg tavaly 11 most 9 szobeli van egy vicc. (PTE) de szerencsére nagyrészt csak ez a tanar csinalja a 0 tetel, 0 felkeszulesi idos szobeliket. A tobbi tanar nagyreszt normalisan all hozza.

2021. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%

Történelem, és azért, mert minden órán belém kötött meg elmondta, hogy sose fogok leérettségizni, amiért töriből szar voltam (más tantárgyakkal sose volt gondom). Voltak nálam sokkal rosszabb tanulók is, de csak én zavartam valamiért.

Egyszer azért adott nekem szaktanárit, mert az első 2 órán csoportbontásban voltunk, szóval a 3. órán (törin) láttam először az egész osztályt egyben és a hetes (aki nem is én voltam) nem tudta felsorolni a hiányzókat, ezért kihívott engem és elmondtam azokat, akiket a hetes is felsorolt és néztem körbe, ki nincs még ott, amikor egy osztálytársam megszólalt, hogy az ő padtársa is hiányzik. És hát ja, ezért adott szaktanárit, mert nem vettem észre hirtelen azt a plusz egy hiányzót, nem mintha egyáltalán az én dolgom lett volna.

Amikor tanultam is és szóban feleltetett, hiába mondtam el jól az anyagot, mindig csak 2-est adott rá, mások meg ha úgy mentek ki felelni, hogy tényleg egy szót nem tudtak, segített nekik és legalább 4-est kaptak.

Ezen kívül is egy hulladék ember volt, mert pl. a sulimban véradáskor bejött a terembe és fel volt háborodva, hogy hogy mer a 36 fős osztályból 4 vért adni, ő megszüntetné ezt a véradást, mert egy hülyeség, csak lekésik az óráját, meg úgyse azon a kis véren fog múlni bárkinek is az élete, amit ott levesznek.

Volt, hogy influenza járvány idején volt vagy 6 hiányzó, akkor is elkezdett velünk ordibálni, hogy ő nem hiszi el, hogy ennyien tényleg betegek, biztos csak lógnak, majd velünk, JELEN LÉVŐKKEL íratott egy dogát bosszúból, amiért az a 6 ember hiányzik...

A legdurvább az volt, amikor facebookon megosztottam a Jobbik egy képét, mert viccesnek találtam (és nagyon valószínű, hogy ők is poénnak szánták, meg amúgy alapból nem érdekel a politika és a Jobbikot se követem, az adott képet is egy ismerősöm osztotta meg, én meg úgy láttam és osztottam tovább..), ő meg ezt valahogy meglátta és másnap bejött órára és közölte velem az osztály előtt, hogy náci gondolkodásom van és a Jobbikkal szimpatizálok 🙃


Mielőtt valaki kérdezné, nem, nem tudtam szólni senkinek, mert a szüleim leszarták, ő meg igazgatóhelyettes volt és szerintem előbb rúgtak volna ki engem a suliból, ha bármi rosszat mondok erről a 3.14csáról, mint őt.


23N

2021. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!