Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor valamit rossz helyre...

Sokszor valamit rossz helyre teszek figyelmetlenségből, majd azután nem találom és nem is emlékszem rá. Példa lent (? )!

Figyelt kérdés

Például reggel dezodort használtam és később munkába menet a táskámba találtam meg. Nem emlékszem, hogy oda raktam, de nyílván így volt.

Reggeli sietségemben ez a menet, hogy dezodor, aztán a mellette lévő táskám felkapom, és kiviszem a konyhába, mert azt viszem munkába.

De van ettől furább. Munkában hibajavítót használtam, ami eltűnt és napokig kerestem, majd egy váratlan pillanatban a táskámban találtam.

Automatikusan elrakok bármit, és amikor megtalálom, nem emlékszem, hogy véletlenül oda raktam megszokásból, vagy bármi.


Mi lehet ez?


2015. jan. 16. 07:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem tudat alatti kleptománia vagy ilyesmi.

A lényege az, hogy elrakok valamit figyelmetlenül valahova, ami nem oda való, és nem emlékszem rá, hogy odatettem, amikor megtalálom.

2015. jan. 16. 07:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is előfordult párszor, fáradtság, kapkodás, volt hogy a számológépet a hűtőbe tettem a munkahelyemen mikor hazamentem, másnap mindenki azt kereste.
2015. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A távirányítót is egy csomóan beteszik véletlenül a hűtőbe. Kimennek egy sörért, és sör kivesz, távirányító betesz. Aztán kereshetik :-) Én a kakaóport is berakom néha, ha kakaót csinálok.


Szóval semmi baj sincs veled, csak most egy kicsit dekoncentrált vagy. De többen is mondták, hogy az IQ-juk pillanatnyilag a 0-t verdesi. Szóval pihend ki magad, vagy várjuk meg, míg elmegy az aktuális front, vagy nem tudom mi baja van mindenkinek, de pár nap alatt elmúlik szerintem.

2015. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Trafó1 ***** válasza:
sok minden kattog a fejedben, ezért a megkezdett dolgokat motorikusan fejezed be, akár a következő gondolathoz kapcsolva, dezodorozol de már a táskádat keresed, miközben a kulccsal szöszmötölsz, a kezed automatikusan a táskádba teszi a dezodort, a tudatod önállóan is befejezi a mozdulatsort amit elkezdtél, max nem azzal az eredménnyel amivel épp szeretnéd:-DDDDDDD
2015. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hidd el ez még a jobbik verzió. Én rendszeresen kidobok valamit. Mert mindig minden zsebem tele van zsepivel, mindig megyek kidobálni őket, és ami épp akkor a kezemben van vagy a zsebemben automatikusan azt is kidobom. Kulcsok, telefon, toll.
2015. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem vagy te véletlenül szerelmes?:)
2015. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, az biztos, hogy szerelmes vagyok :)

És nemrég költöztem össze a párommal így rettentően boldog vagyok :)

A napjaim olyan sietősek, kapkodósak és egy hangúak. Szinte monoton tempóban pörög ugyanaz. Talán ez is okozhatja.

Olyan is előfordul, hogy elindulok valamerre a lakásban, vagy munkahelyen, és nem tudom kihez vagy hova indultam, és forgok pár másodpercig mire eszembe jut.

:(

2015. jan. 16. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!