Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Levelezőn mennyivel nehezebb/k...

Levelezőn mennyivel nehezebb/könnyebb elvégezni az egyetemet, mint nappalin?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a szakot ahova járok, nem akarok vele elhelyezkedni. Olyat akarok csinálni, ami jobban fizet.

A tandíjat se lenne jó visszafizetni ha kiiratkoznék. Már csak 1 év lenne hátra. Szóval a legértelmesebb döntésnek a levelezőre való átiratkozás tűnik. Akkor tudnék dolgozni és nem a semmibe menne ez az 1 év.



2021. máj. 23. 04:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
Ha eleve büfészak, akkor röhögve is. Vállalhatsz 40 órás munkát is, ha van bennük annyi rugalmasság, hogy a félévente 4-6 pénteki korábban lelépésbe belemennek. Vagy ha van, távoktatás
2021. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Pesten van a suli, én meg vidéken lakok. A feljárást nehéz lenne megoldani
2021. máj. 23. 17:48
 13/27 A kérdező kommentje:
A szak nem könnyű, csak megélni nem lehet belőle.
2021. máj. 23. 17:48
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy könnyebb a levelezői, de a tudás is kevesebb, amit ad. Miért kezdted el ezt a szakot, ha nem érdekel? Viszont ha már elkezdted, mindenképpen fejezd be,ne menj át levelezőre. Utána elvégezhetsz egy másik egyetemet esetleg levelezőn, olyat, ami érdekel.
2021. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy rosszul fizet. Olyat akarok amivel több pénzt kereshetek
2021. máj. 25. 14:12
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jó érv és már most látod, hogy mi a probléma!

Ha az új szakodon el tudsz fogadtatni a mostanidból tantárgyakat már fél siker.

Viszont lehet tényleg nem árt elvégezni, sohasem tudhatod, hogy mikor jöhet jól az a képzés, bármit is tanulsz. :)

2021. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ezzel a szakkal főleg a közszférában tudnék csak elhelyezkedni, ez a bajom vele. A közszféra meg rosszul fizet
2021. máj. 26. 01:12
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen, a közszféra rosszul fizet, egész addig, amíg nem kerülsz olyan szintre, ami pártpolitikával is átszőtt terület, onnantól csak felfelé lehet bukni és a magas bér mellett kiemelkedő pénzeket eltenni.

Feltételezem diplomásként nem okmányirodai ügyintézőként akarsz eltölteni kb 40 évet pl.

2021. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Okmányirodában vagy valahol lehet, hogy nagyon nagy lazaság van és folyamatosan megy a panaszkodás, de bent vagy egy télen fűtött, nyáron többnyire hűtött térben. Van kávé, csacsogás és nagyjából nulla stresszfaktor. Mint írtam, most lehet gáz és baj, de a későbbiek folyamán sohasem tudhatod. Ha most még 25 év alatt vagy, bőven 40+ évet kell még dolgoznod. Rengeteg idő, tényleg brutálisan sok!
2021. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#18. Kivéve, ha utána jön egy kormányváltás, és lecserélik őket a saját embereikre, ahogy ez eddig minden kormányváltásnál megtörtént.
2021. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!