Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Levelezőn mennyivel nehezebb/k...

Levelezőn mennyivel nehezebb/könnyebb elvégezni az egyetemet, mint nappalin?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a szakot ahova járok, nem akarok vele elhelyezkedni. Olyat akarok csinálni, ami jobban fizet.

A tandíjat se lenne jó visszafizetni ha kiiratkoznék. Már csak 1 év lenne hátra. Szóval a legértelmesebb döntésnek a levelezőre való átiratkozás tűnik. Akkor tudnék dolgozni és nem a semmibe menne ez az 1 év.



2021. máj. 23. 04:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20: Nem véletlenül használtam a felfelé bukás kifejezést... Egy egyetemi rektort még kormányváltás nélkül is képesek eltávolítani, de aki egyszer odakerült, az ha meg is bukik, nem fog kevesebb jövedelemmel továbblépni.


#18

2021. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Lehet hogy elvagyok a fűtött irodában, csak megélni nem fogok belőle.

Saját lakásról vagy a szüleimtől különköltözésről nem is álmodhatok közszférás fizetésekből

Pedig maga a szak tetszett, csak egyszerűen kiábrándultam belőle

2021. máj. 26. 10:52
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod, hogy azzal a végzettséggel is tudsz versenyszférába menni? Pl. pár hónapja volt egy síró tag akinek linkeltem, hogy a molhoz pont kerestek olyat aki a közigazgatás szervezői diplomát szerezte és elhiheted, hogy kapnak kb. bruttó 370e fölött!
2021. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Az se sok sajnos. Ha lenne valami piacképes végzettségem, azzal nettó 500 felett is kapnék. Akarok valami mást csinálni mindenképpen
2021. máj. 27. 01:30
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon el vagy tajolodva ne haragudj. Netto 500e? Mivel, mennyi ido alatt? Tudod, hogy az milyen sok penz? Egyaltalan erzed a sulyat annak, hogy 100e forint kulonbseg mennyit jelent? ~250e is sok, “bufekamu gaz” szakkal meg foleg. Ennyi penzzel is lehet elore jutni, en tegnap vettem hitelre sajat lakast egy minimalis segitseggel Budapesten, maradjunk annyiban. ;) Nem sirni kell, hanem dolgozni es osszeszoritani a fogaidat.
2021. máj. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hát, nézegetem az álláshirdetéseket és középfokú végzettségért is már 300 feletti nettó fizetéseket kínálnak. De pl láttam szobafestőt kerestek 400 nettóért.

250 nettót meg egy gyártósoron megadnak.

Szóval nem mondanám olyan jónak azt a 250 ezret


Ha valami normális végzettséget szereztem volna a fos büfészak helyett, akkor én is megkaphatnám.

2021. máj. 30. 02:02
 27/27 anonim ***** válasza:

Persze, megkaphatnád, pár év tapasztalattal, ha le is tudsz tenni valamit az asztalra.

A festőt hasonlítani mondjuk egy mérnökhöz nettó baromság még mindig

2021. máj. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!