Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyet lehet egy tanárnak?

Ilyet lehet egy tanárnak?

Figyelt kérdés
Tehát tesin vagyunk. A tanár megnézni a lányokat, de nem csak ez a baj. Múlt héten odanyúlt a fenekemhez, azután azt mondta h; "dehát én csak segíteni akartam" meg h; "rosszul csinálta szegény, csak segítettem". Mindenki neki hisz. Mit csináljak?

2021. máj. 24. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Pártoljak ellene
Ne menj, szólj a szüleinek, igazgatónak.
Ne foglalkozz vele
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem látok bele teljesen a helyzetbe, azt se tudom, hogy pontosan milyen szituációban történt, de ilyet tanár nem tehet. Az én régi gimiben ezért volt a lányoknak csak nő tesitanáruk, fiúknak pedig férfi. Szerintem a szüleinek szólj, ha kellemetlen tesire járnod. Viszont győződj meg arról, hogy valóban nem véletlenül nyúlt oda segítés közben. Előfordulhat, hogy szerencsétlenül jött ki a helyzet, bár kétlem.
2021. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Kamu.
2021. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Mivel sok információt nem adtál ezért csak a tanárnak tudok hinni. Csak segíteni akart
2021. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én ismertem egy tesitanárt aki végigdugta a jó kis tini csajokat ott ahol dolgozott. Mentálisan sérült ember. Ha ilyen még egyszer előfordul akkor jelentsd fel az igazgatónál és ha lehet, kerüld vele az érintkezést.
2021. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát nézd. Ez attól függ, hogy hogy fogott meg, milyen gyakorlatot kellett csinálnod. Én pl. soha nem tudtam bukfencezni, de kötelező volt a tornagyakorlatoknál ezt az elemet is beépíteni a gyakorlatsorba, szóval volt, hogy a tanár segített nekem átpördülni, és véletlenül nem a derekam, hanem a fenekem fogta meg. Egyszeri eset volt, világos, hogy véletlenül, emberek vagyunk, nem problémáztam rajta. Ha viszont rendszeresen előfordul, rendszeresen fogdos, esetleg több osztálytársad is, nem csak téged, akkor mindenképp szólj az igazgatónak és a szüleidnek.
2021. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Akár segíteni akart, akár nem, ilyet tanár nem tehet.

1. válaszolónak: Nem vizsgálják meg a tanárokat, mielőtt foglalkozást választanak, nincs-e homoszexuális hajlamuk. Az se jó, ha egy férfitanár nyúl oda egy fiúnak vagy egy nőtanár egy lánynak.

Jómagam is tanár vagyok, főleg alsósokat tanítok, de még a kezüket is ritkán fogom meg a gyerekeknek.

2021. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Tanár ilyet bizony nem tehet! Szólj szüleidnek, igazgatónak!
2021. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%

Nálunk a tesitanár egy nő volt és állandóan átjött a fiu öltözőbe szólni hogy igyekezzünk. De épp akkor mentünk be. Nem hiszem hogy pedofil volt vagy ilyesmi de egyre jobban felidegesítettem magam, hogy attól mert nő attól még ne jöjjön át b@meg. Hát nem kellett több egyik pillanatomban elhurult a gyógyszerem és leordítottam a haját hogy takarodjon ki a fiuöltözőböl! A robi bácsinak sem lehet bemenni a lány öltözőbe! Akkor magának mi keresnivalója van itt b@szki?! Lefagyott azt se tudta hogy mit mondjon. Végül nem szólt semmit mert szerintem nem akart ebből semmilyen ügyet. Onnantól nem jött be nézegetni minket.


Egyszóval állj a sarkadra! Félemlítsd meg! Ha meg nincs annyi lélekjelenléted, azzal sincsen semmi baj, akkor intézkednek helyetted a zsaruk meg az iskolaszervezet. Minden jót!


Utóirat: nem olvastam végig az egészet szóval nemtudom hogy azóta megoldottátok e az ügyet. Szóval a véleményemet így írtam meg! Puszi.

2021. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tanár a fenekedet fogdossa, akkor ott baj van!!! Szólj mielőbb a szüleidnek, ők pedig az igazgatónak!!! Akkor ki fogják rúgni a tanárt, meglátod.
2021. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!