Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tanárnak olyan...

Egyetemi tanárnak olyan dolgozatot küldtem el amiben forrásmegjelölésnél véletlen egy felnőtt erotikus film linkje van... most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:-DDDDD


bennragadt a ctrlC-ben? :-D

2021. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát nagyon már nem tudsz mit csinálni. Én egyszer úgy küldtem el a beadandóm, hogy lefelejtettem a végéről az irodalomlistát. Mire észrevettem, hogy rosszul küldtem el, addigra már kifutottam a határidőből, de mivel amúgy az eredetit rendes határidőre beküldtem így úgy voltam vele, hogy leírom rendesen a tanárnak, hogyha lehetséges akkor inkább a másodikat vegye figyelembe, mert az elsőről lefelejtettem az irodalomlistát, de magán az esszén nem változtattam. Rendes volt és elfogadta. Szerintem te is írjál neki, hogy elnézést kérsz, de észrevetted, hogy teljesen rossz linket raktál be véletlenül és nem szeretnél plágium miatt bajba kerülni, ezért ha lehetséges vegye inkább figyelembe az utóbbi javított linkes verziót. Ha rendes akkor elfogadja, ha nem akkor meg mindegy, mert rossz hivatkozás miatt egyből plágium, szóval inkább akkor próbálkozt be ezzel.
2021. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a tanártól függ, én mondjuk jót röhögnék, de emiatt nem pontoználak le. :D
2021. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Legalább kiderül, hogy tényleg végignézi-e a forrásaidat. Ha igen, akkor lehet elsüt valami poénos Rocco Siffredi vagy Aleska Diamond utalást.
2021. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy javítottat és reménykedj, hogy nem nézi meg az első linkjeit.
2021. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a vidi 5-öst kapsz.
2021. márc. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2: Ez nem plágium, ez sima tévedés.
2021. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem el se olvasta..:D
2021. ápr. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!