Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnál normális az osztalyközö...

Másnál normális az osztalyközösség?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg,hogy általános iskolában, mindegyik más osztály"normálisnak " tűnt,jobb volt az osztalyközösség a hangulat mint nálunk.

Nálunk állandóan, klikkekbe csoportosult mindenki,mindenki egymást marta, bántotta... állandóan csak a konfliktus volt,sose tudtunk megegyezni semmiben sem.


Azt hittem a középiskola más lesz,kicsit érettebb normálisabb osztálytársakkal,de sajnos nem így lett,itt is ugyan azt láttam mint általánosban,pontosan ugyan azokon a baromságokon kellett végig menni itt is,de a többi osztályt elnézve ők normáliabbanak tűntek. Volt,hogy sokszor átjárkáltam a másik évfolyamhoz, mert ott sokkal jobb volt a hangulat.

Amúgy azt látom a facebookon is,hogy amelyik osztály összetartobb volt, ott a mai napig tartanak találkozókat, elég rendszeresen nem csak 5-10 évente, hanem fél évente

Van,hogy látom,hogy a fél osztály éppen együtt koncerteztek ... Szóval mindenki összejár a mai napig mindenkivel, akár egy házavató buli akár egy koncert, akár egy kv-ra.. remélem értitek.


Aztán végetért ez a borzasztó időszak,valahogy megkönnyebbülést éreztem,és reménykedtem,hogy a munka világa "normálisabb" lesz,de kuvaa nagyot tévedtem,és egyszerűen nem értem,hogy ez a sok normálatlan ember,hogy tudd így végigkövetni az általános iskolától kezdve a munkahelyemig.


Azt hittem végre nyugodtan normális értelmes emberek között lehetek.

Na jó, érdekelne ti nektek normális általános, középiskolás,munkahelyi közösségetek volt,vagy csak én fogom ki ezeket.



2021. máj. 26. 02:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Másnál normális volt a közösség

Bárhogyan is nézzük

Iskola

Munkahely

Család

Szomszédok


Én vagyok ennyire szerencsétlen,hogy kifogom ezeket vagy tényleg ennyire nem "normális" emberek vannak

Bocsánat,de nem tudom jobban kifejezi magam

2021. máj. 26. 02:34
 2/6 A kérdező kommentje:

Nálam család borzasztó,kb csak ünnepnapkor van összejövetel,amúgy nem is látnánk egymást soha.


Iskola szintén és a munkahely is,és már ez a 4 munkahelyem 25 évesen amiben a közösség a hangulat borzasztó

2021. máj. 26. 02:36
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Ha úgy érzed, hogy mindenki hülye körülötted, csak te vagy normális, akkor érdemes elgondolkodni, hogy ez mennyire reális.
2021. máj. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is ugyanazt érzem...

Középiskola borzasztó volt, ugyanaz amit leírtál kb.

Munkahely szintúgy, mindenhol a másik kibeszélèse és áskálódás megy😀

2021. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Az hogy állandóan megy a civakodás,kibeszélés, pletykálás persze,hogy jó lenne normális közösségbeb lenni

2021. máj. 26. 11:37
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom,hogy tökéletes királykisasszony vagyok


De én kiégtem,hogy mindig ilyen társaságot fogok ki

2021. máj. 26. 11:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!