Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerettél általános iskolába...

Szerettél általános iskolába járni?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 30. 07:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Jobban szerettem a szakközépnél, több barátom is volt, tanárokkal is jobban kijöttem. Szakközépben nagyon sok nárcisztikus, gonosz embert ismertem meg, diáktársat és tanárt egyaránt, ami rám rossz hatással volt.
2021. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
95%
Az óvoda jobb volt.
2021. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Én az óvodát, általános iskolát, szakközépet rühelltem. Szakközépet már el sem tudtam végezni, teljesen szétestem. Mindenhol szekáltak, óvodában folyton lelöktek a csúszdákról, esélyem sem volt játszani senkivel, talán egy óvónő volt aki mindig megvédett, a másik kettő utált. Szüleim győztek szülői értekezletre járni suliban, hogy ott ne forduljon elő hasonló, de már az első hetekben kiközösítettek. Ez ment 8 éven át. Leköptek, odajöttek, ok nélkül megütöttek. Rongálták a cuccaimat. Amikor megvédtem magamat, jött a lecseszés a tanároktól. Negyedikes koromban öngyilkosságon törtem a fejemet, de csak szakközépben volt két kísérletem. Végül leszázalékoltak, itthon vagyok. Semmi keresnivalóm a férgek között. Utálom az embereket...
2021. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Miért van mindenki lepontozva?? Pedig normális válaszok jöttek... Akkor mit szabad válaszolni?
2021. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem, rengeteget bántottak a súlyom miatt. Egy két barátom volt csak ezek miatt. Akkor rosszul esett és hatással volt az életemre most már nem érdekel.
2021. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

Utáltam. Az osztálytársaim csúfoltak a külsőm miatt, meg amiatt, hogy szegényebbek voltunk és nem telt arra, hogy nyaralni járkáljunk, stb. (Az osztályom nagy része tehetős családból származott, ügyvéd, orvos, vállalkozó, stb. szülőktől).

A tanárok semmit sem tettek, sőt, ők is rátettek egy lapáttal. Amikor szóltam nekik, hogy az osztálytársaim csúfolnak, még én kaptam büntetést, amiért "árulkodtam"..

Felsőben idegbeteg tanáraim voltak, akik minden szarba belekötöttek, meg rendesen élvezték, ha megalázhatták a gyerekeket. Csomószor hiába tudtam az anyagot, mégis 2-eseket meg 3-asokat kaptam a feleletemre, mert "nem beszéltem elég hangosan", illetve hasonló értel. es indokokra hivatkozva. Volt, hogy nem tanultam és a tanár az osztály előtt ordibált velem és egy buta libának nevezett (10 éves voltam amúgy).

Már 8 évesen rendesen gyomorideggel jártam iskolába és azok a f4szok még mindig azt mondogatták, hogy örülhetünk, hogy általános sulisok vagyunk, mert gimiben sokkal rosszabb lesz, meg sokkal szigorúbbak lesznek a tanárok, stb.

Hát érdekes, én mióta elballagtam onnan, nem is találkoztam még egy akkora szánalmas, frusztrált, tehetségtelen felnőttel, aki gyerekeken éli ki minden kínját, mint ott.

2021. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Egy olyan faluban nőttem fel, ahol mi voltunk kb. az egyetlenek akik nem éltek valami rokoni kapcsolatban a falubeliekkel és a szüleim alapból meg se próbáltak beilleszkedni közéjük (így felnőttként már értem miért), de engem ezért óvodávan és általánosban is kiközösítettek, bántottak (fizikailag és verbálisan is), megaláztak, leprásként kezeltek, olyan is volt, hogy loptak tőlem stb. Mondjuk engem otthon is bántalmaztak elég keményen, szóval az iskola volt a legkevesebb, de ettől még gyűlöltem oda járni. Középiskolába másik városba mentem, akkorra már olyan vastag bőröm nőtt, hogy meg se próbáltam beilleszkedni, mégis ekkor lettek az első barátaim. Felnőttként már rég feldolgoztam, túlléptem ezeken a traumákon, jó pszichológusom volt és önismereti csoportba is jártam pár évig, ezek mentették meg az életem.
2021. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Nekem legszebb éveim egyike volt az a korszak.
2021. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%
Én imádtam, meg voltak persze a rossz pillanatok, de alapjában véve nem volt egy rossz gyerekkorom, szívesen emlékszem vissza rá.
2021. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
(Az ovit viszont utáltam :) )
2021. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!