Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerettél általános iskolába...

Szerettél általános iskolába járni?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 30. 07:53
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
98%
Nem. Engem az ostoba osztálytársaim mindig szekáltak,így legfőképp ezért nem.
2021. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
Egyedül az osztály közösség volt jó, minden más nagyon rossz.
2021. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Alsóban gyakorlatilag két tanárunk volt, az egyik azért utált mert nem olyan voltam amilyen gyereket ő szeretett volna (nem érdekelt a nyelvtan, nem akartam verset szavalni, meg a közös programok, és óra közben nem tettem hátra a kezem, ami valami beidegződése volt...)

A másik meg iszonyatos baromságokat próbált belénk nevelni (imádkozni tízórai előtt, meg kell enni a sajtot, nem baj, hogy tejérzékeny vagy, az egészséges), és ha nem sikerült, akkor idegesen kiabált velünk.

Felsőben 2 részre osztották az osztályt, konkrétan közölték, hogy aki 3-asnál jobb jegyet akar, és nem akar kukás lenni, az az első 3 padsorba üljön! és aki az utolsóban ül, az meg fog bukni a hozzáállása miatt! (B+ ott volt hely!!!) Konkrétan 8-ban már a sznob szülők fizettek a tanároknak, hogy az ő gyerekükkel foglalkozzon, a többi le van ... azok úgyis hulladékok, mert a szüleik is azok!


Talán meglepő, de örülök, hogy oda jártam, felkészített középsulira (ami jó volt), és az életre is.

A sors fura fintora, hogy az általáosos osztálytársaim közül vagy 12 egyetemet végzett és "szuper" állása lett, én mégis vállalkozóként kimagaslóan jól keresek, és élvezem is a munkám. Nincs osztálytalálkozónk, mivel utáltuk egymást, sose szervezi meg senki, pedig szívesen beolvasnék nekik :)

30/F

2021. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem, bár az első két évet annyira nem kedveltem, suli előtt két héttel költöztünk el 100km-rel arrébb, valamint az oviból nem voltak jó tapasztalataim a kortársakkal (az ovi főleg cigányokból állt, akik lenéztek, eltörték és ellopták a játékaimat), de harmadikra sikerült felkúszni a kedveltségi “ranglétra” közepére, lettek barátaim stb.
2021. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam általános iskolába járni, mert nagyon jó közösség volt, igazi barátaim voltak. :)

Életem legszebb időszaka volt az, amíg oda járhattam.

2021. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas 8 év börtön volt. Teljesen lerombolták az önbecsülésemet, önbizalmamat, egy gátlásos szorongó emberré váltam. Sőt, a "kedves" tanító nénik (innen is üdvözlöm őket) is rátettek egy lapáttal, amikor az egyik piszkált, akkor csak annyit mondott az egyik "tanító", hogy tudod milyen, stb. Majd, amikor visszaadtam annak az XY-nak, akkor olyan leb.szásnak lettem kisgazdája, hogy csak na, még a másik osztály elé is kiállított az a rohadék, mikor konfliktusom volt az egyik állattal. Természetesen engem kellett volna vissza küldeni az óvodába, én voltam az összeférhetetlen. Ennek már vagy 15 éve, de a mai napig rémálmaim vannak. Persze, ilyenkor sokan mondanák, hogy ne másokat okoljak. Nos, örülök, hogy ha valaki nem élt át hasonlót, más lenne a véleménye. Szóval borzalmas volt, s ha tehetném beperelném az államot, amiért nekem ezt kötelezően el kellett viselnem, rá voltam erre kényszerítve. 23/F
2021. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

#26.

Velem gimnáziumban történt ugyanez. Ezzel szemben az általános iskolát nagyon szerettem.

2021. okt. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
27. Átérzem.
2021. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!