Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Leszbi/Biszex lányok,mit...

Leszbi/Biszex lányok,mit tennétek ha egy olyan közösségbe kerülnétek,ahol egyáltalán nem tudnának elfogadni az emberek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
lelépnék abból a közösségből
2021. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hát ez gimiben nagyon nehéz szerintem. Egyik meleg ismerősömtől se hallottam, hogy őt elfogadták volna azért, amilyen nem is csoda hogy pl az egyik ismerősöm csak az egyetemen ismerte be hogy meleg.


Pont ezért, ha gimiről van szó, nehéz azt mondani, hgy lépj le, mert akárhova mész, ugyanúgy nem fognak elfogadni, egy 14-18 éves még nem érett ahhoz, hogy ezt éretten kezelje és ezért nem lehet hibáztatni, majd felnőnek.


Nem feltétlenül art mert valaki meleg, hanem, mert valaki különbözik, minden osztályba kell valaki, aki az "ellenpélda", a "különc", a "boxzsák", a "pletkák témája", aki életet visz az osztályba, akiről lehet beszélgetni, akihez mérik magukat mások, hogy ne egyenek olyanok.


Az egyetem más tészta, oda már alapból nem haverkodni jár az ember és ott nehéz egyik egyetemről a másikra menni.


Szerintem próbálj meg a közösségen kívül egy másik közösséget keresni, ahol elfogadnak.

2021. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja bocsi a kulcsszavakat csak most olvastam. hát igen ez egy rossz helyzet :/ coming out megvolt már? a többiek tudják? ha nem, lehet érdemes lenne titkolni, a saját érdekedben
2021. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A többieknek nem szándékoztam elmondani,de mikor bekerültem az iskolába nagyon megörültem,hogy volt egy lány akivel tudtunk beszélgetni,neki elmondtam,viszont elég negatívan nézett,szintén ő sem értett velem egyet,de én megbíztam benne mert hát mégis rendes volt,rá egy napra az vár bent hogy én mekkora balf*sz vagyok és hasonlóak,sajnos még nem teljesen ismerem a kívüli közösségeket,így nehéz lenne beilleszkedni
2021. jún. 3. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Én nem értem, miért kéne ezt bárki orrára kötni, főleg, ha párod sincs.


Pl az égnek áll a hajam az olyan biszexuális lányoktól, akik folyton amiatt pánikolnak, hogy "jaj, Istenem, hogyan coming outoljak a szüleimnek, igaz még nincs senkim, de akkor is". Én meg így... WTF? És ha végül nem is lány, hanem fiú lesz a párja, akkor mi van?


Szerintem a coming outnak sokkal több értelme van, ha már van egy bizonyos valaki, akiért megéri ezt végig csinálni. Persze, el lehet mondani, hogy melyik nemhez vonzódik az illető, ha akarja, de ha közben egy fél tengert kiizzad magából, akkor minek az a felesleges stressz?

2021. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell az osztálytársaidnak elmondanod. Ha vágysz rá, hogy valakivel megoszd, keress neten olyan közösséget, ahol elfogadnak.
2021. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!