Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok, nem lehet...

Mit gondoltok, nem lehet megbízni bennem? Vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

tudom hogy a kérdésre amit írok nem könnyű úgy válaszolni, hogy nem ismertek. 16 éves lány vagyok, elsős a gimiben. Azt kell rólam tudni hogy egy visszahúzódó és zárkózott lány vagyok, viszont ha valakivel összebarátkozom akkor rögtön elmondanák neki MINDENT. És ezt általában rend szerint avval az egy -két emberrel meg is teszem. Az új osztályomban igazából egy lány van akivel nagyon jó barátnők lettünk, mindenhol egymás mellett ülünk és néha elmegyünk valahova. Bár a vírus miatt fél évig csak az interneten beszélgettünk, nem szünt meg a barátságunk. AZONBAN úgy veszem észre hogy a fontos dolgokat ha sír mert rossz kedve van vagy összeveszett valakivel stb. nem mondja el nekem, de nem értem miért. Én kábé az egész életemet köntörfalazás nélkül elmondtam neki-valószínűleg nem kellett volna. De kábé olyan témákról se beszél abszolút hogy fiúk vagy éppen ha megvan tulajdonképpen semmiről se lehet vele pletyizni. És én nem vagyok egy felszínes lány azt hiszem ezt az egyet bátran kijelenthetem magamról, de tényleg nem volt még egyetlen egy személy se az életemben akivel kibeszélhettük volna a dolgokat és akivel lehet egy kicsit lelkizni. És ez már nagyon hiányzik és rosszul érzem magamat nem értem hogy az emberek mért nem bíznak meg bennem vagy mi a baj szerintetek velem? És hogy ha az a probléma hogy mindent hamar elmondtam neki, az tulajdonképpen mért taszít el egy embert? Sokan mondják nem jó dolog csak nem értem hogy miét. Úgy érzem most jól jönne egy alapos fejmosás hogy tisztán lássak :)



2021. jún. 7. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem szabad egyből felfedni a lapjaidat senki előtt. Tudod miért? Mert nem ismered az illetőt, nem tudod mikor fogja felhasználni ellened. Amúgy vannak olyan lányok akik senkivel nem szeretik megosztani az intim dolgokat. Ez nem is baj. Miért akarsz a mensiről beszélgetni? Fejfojmást miért kapnál? Megbízhatatlan meg csak akkor lehetsz ja valaki elmond neked egy titkot és azt te tovább adod. Nem biztos hogy nem bízik meg bennes ,csak lehet hogy nem szeret a magán életéről beszélni.
2021. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, ha nem osztja meh a dolgait, nem azt jelenti, hogy nem lehet benned megbízni, hanem ő olyan típus, hozy inkább magában tartja vagy más az, akivel inkább megbeszélné.


Azzal vigyázz, hogy mennyit adsz ki magadból az elején, mert nem csak bajod lehet, ha roasz embernek mondod, de kellemetlen is lehet.


Anyukám kapott egyszer egy nagyon extrovertált kolléganőt és mesélte anyukam, hogy furcsa volt neki, hogy a nő rögtön az elején a fél életét elmesélte.

2021. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
47%
Ha most csodálkozol, mennyire fogsz csodálkozni, amikor lesz pasid, és SEMMIT se mond el a gondjairól. Mert a férfiak ilyenek, és némely nő is ilyen.
2021. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet ő egyszerűen ilyen, kicsit zárkózottabb, de az is lehet, valami baja van a háttérben, amiről nem akar beszélni. Én azt javaslom, kicsit kevesebbet össz meg magadról legközelebb, pár ember kicsit meg is ijedhet, ha egyből mindent rázúdítasz.
2021. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!