Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Küldtek már be titeket az...

Küldtek már be titeket az igazgatói irodába? Miért?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 10.-es voltam. Verekedés miatt.
2021. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Metionin ***** válasza:
100%
Gimiben az angoltanárom kb. hetente mert nem voltam neki szimpi. Pár indok: fekete volt a hajam, fekete volt a pólóm, Martens bakancs volt rajtam, fekete volt a körmöm, angol felirat volt a pólómon és szerinte nem tudtam hogy mit jelent, illetve egyszer azért is, mert nem összefogva volt a hajam hanem kiengedve.
2021. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
7.-es koromban, egyik tesiórán osztálytársaim megpróbálták futás közben kirúgni a lábamat, aztán az egyiknél sikerrel jártak és elestem. Tornaterem volt, szóval nagy bajom nem lett, de elpattant a húr és az egyiküknek kirúgtam a lábát. Valahogy kifordult a térde szerencsétlennek, pár hétig kórházban volt, utána még pár hétig ilyen járás segítő cucc (nemtudom a nevét). Szerencsére a többiek bevallották, hogy először ők kötekedtek én meg csak vissza akartam adni de balul sült el és nem szándékosan sántítottam le, így megúsztam egy figyelmeztetéssel. Nem mondom, hogy nem esett jól, de azóta 2x is meggondolom, hogy menjek e a kölcsön kenyér visszajár elven.
2021. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alairni a kerelmet :D
2021. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer összefejeltem az egyik osztálytársammal, mert egymásnak futottunk a folyosón véletlen. Eltört a szemüvegem és bedagadt a szemem, bekékült. Szerintem azt hitték, hogy behúzott. Ott igért nekem egy tábla csokit, de csak a monokli jutott. Így jártam.
2021. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy gyerek elvágta a hátizsákomat több helyen, levágta a 2 kar részét,

én pedig hálám jeléül a krétás szivacsot bevizeztem, a táskájába csavartam ki és bele is köptem.

2021. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen, osztály főnök utált mert egyedül álló voltam, nem faverkodtam mert nem érdekelt egy osztálytársam se, és emiatt mindig basztattak, kinéztek, és kamu szarok miatt beküldött, hogy verekedtem pedig nem, bementem az igazgatóiba, hogy mért akarnak igazgatóit adni? Mondta az igazgató, hogy verekedtem, mi nem volt igaz, és neki basztam a tájékoztatót, hogy legyen oka beírni :D és másik iskolába kerültem nagy nehezen :D
2021. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnök, haverkodtam*
2021. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Másodikban, mivel meghánytattam az osztály társamat óra közepén. (Ott se voltam. Ő A volt én B, teljesen más teremben voltunk)
2021. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az általános sulimban néhány lánynak már 5.-esen hosszú műkörme volt és a vezetőség kitalálta, hogy akinek ki lesz festve a körme, azzal lemosatják. Az igazgatóhelyettes néha random bejárkált órán a tantermekbe és végignézte a lányok kezeit és egyszer ki volt festve a körmöm egy halvány, átlátszós rózsaszín (körömágy színű) körömlakkal, amit kb. csak azért lehetett észrevenni is, mert nagyon elvétve voltak benne pici csillámporok... Szóval az igazgatóhelyettes észrevette és beküldött az igazgatóiba, ahol lemosatták velem, meg le lett ordibálva a fejem, hogy ha még egyszer rajtakapnak, igazgatóit kapok, míg a másik osztálytársam meg ott flangált az L-es méretű, mindenféle színű, hatalmas kövekkel kirakott műkörmeivel, mert a műkörmöt nem lehet ugye leszedni, arra meg nem kötelezhették, hogy menjen el és pénzért szedesse le..
2021. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!