Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában történt egy kis...

Az iskolában történt egy kis félreértés aminek az lett a következménye hogy lehet hogy igazgatóit vagy egyéb dolgot kapok én és a barátnőim. Mit tegyek?(többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval elmentünk wc-ni és és elfelejtettem wc papirt tépni magamnak ezért kértem hogy dobjanak be a barátnőim amikor bedobták azt látta egy kisgyerek és mivel az egész wc csupa wc papír és egyéb ezert azt hitte mi csináltuk... persze szólt a tanárnak aki úgy leszidott minket hogy még magunkért sem volt időnk kiállni aztán megkérdezte a nevünk osztályunk és osztályfőnökünk nevét és azt mondta hogy felvisz minket majd az igazgatóiba amikor mi ártatlanok vagyunk már csak az a gáz hogy nekünk nincs erre bizonyítékunk és pár hete hozták be hogy szigorítanak az ilyenek mert sok a wc papír pazarlás....

Szerintetek tényleg fel kell holnap mennünk az igazgatóiba? Hogy lehetne bizonyítani hogy nem mi voltunk? Ráadásul ha mondthatjuk így nagyjából úgy ismernek minket hogy jó gyerekek vagyunk....



#iskola #Félre értelmezett vád
2021. márc. 3. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát nagyon nem tudsz semmit csinálni, 1 igazgatói azért még nem a világ vége :D
2021. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz csinálni, mint hogy elmondod pontosan, mi történt (nem volt papír, kérted hogy dobjanak be). De nem ti szórtátok szét a sok papírt. Azt is mondhatod, hogy tényleg jobb lett volna nem dobni, hanem csak szépen beadni az ajtó alatt, hiszen dobva leeshet stb. Szerintem így kerülitek el a legkönnyebben, hogy igazgatói figyelmeztetést kapjatok. Beszéljetek nagyon udvariasan, tisztelettudóan, de mondjatok el minden fontos részletet a védelmetekben.


De ha azt kaptok, az se katasztrófa, csak többet már ne gyűjtsetek idén.

2021. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a kisgyekek azt látta, hogy bedobta neked valaki a wc-papírt, nem pedig azt, hogy össze wc-papírozzátok a wc-t.

Ez kb olyan, mintha én rajzolgatnék az osztályban a füzetembe, s rámfognák, hogy biztos én firkáltam össze a falat, mert szeretek rajzolni...

2021. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!♥️

Így eléggé megnyugodtam! És tudom hogy nem a világvége csak nem gondoltam hogy egyszer történik velem ilyen!😂

Még egyszer nagyon köszönöm a valaszokat! Még jó hogy beszédben nagyon jó vagyok úgy hogy kíváncsi leszek holnap mi történik!😄♥️

2021. márc. 3. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb hogy holnapra elfelejtik az egészet, nyugi. Esetleg otthon is mondd el már ma, mi történt, kérhetsz tanácsot is a szüleidtől, hogy hogyan oldd meg a helyzetet. Így ha mégis egy igazgatói beírással fognak szembesülni a végén, jobban fognak neked hinni (legalábbis a pszichológiai kutatások azt mondják, hogy az ember inkább azt a verziót hiszi el, amit előbb hall).
2021. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd meg azért

Meg ha gondolod a szüleidnek is meséld el, ha meg igazgatóit kapsz ilyenért akkor valószínűleg ki fognak állni melletted.

2021. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Kicsik vagytok még. Majd akkor izgulj, ha teherbeesel kamaszként. Ez piti gond.
2021. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már elmondtam a szüleimnek általában mindig mindent elmondok legalábbis ha történik valami érdekes vagy olyan dolog amit érdemes hogy tudjanak! "Néha" még túl sokat is beszélek..... de órákon termeszetesen nem. Ezért szeretnek általában a tanárok mert mindig oda figyelek az órákon!
2021. márc. 3. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kisgyereknek tudnia kell(ene) bizonyítania, hogy ti voltatok, anélkül nem lehet senkit büntetni. Ragaszkodjatok az igazatokhoz, és ne hagyjátok, hogy rátok kenjék ezt.
2021. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Így tervezem!
2021. márc. 3. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!