Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnak is v.n olyan tanára,...

Másnak is v.n olyan tanára, aki szerint a lányok hordjanak szoknyát az iskolak ünnepségen?

Figyelt kérdés

Nálunk egy tanárnő kiabált a lányokkal, ha fekete nadrágot vettek fel fekete szoknya helyett, sőt, volt, akinek tanévzárón azt kiabalta, hogy nem veheti át a jutalomkönyvét emiatt.


Másnak is van ilyen tanára, aki ünnepségeken a lányokon a nadrágot nem nézi jó szemmel?


2021. jún. 9. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez elég beteg. Szülők és a többi tanár mit szólnak ehhez?

Nálunk még a ballagási kosztümöt is lehetett választani nadrággal vagy szoknyával.

2021. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg egy idegbeteg tanar...

Ha meg gimis lennek tuti az egyik lany baratommal csereltunk volna. O felvett volna nadragot en meg szoknyat (fiu vagyok). Had idegeskedjen miatta. xDD

2021. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk volt kötelező egyenruha a lányoknak aminek a szoknya része volt de csak ünnepségeken
2021. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

A dolog két oldalú:

Ma már a fekete nadrág is elfogadható viselet. Illetve ezt ebben a stílusban, ahogy a tanárod tette tényleg nem illik szóvátenni.


Viszont tényleg szomorú, hogy a mai fiatal lányok mennyire nem nőiesen öltözködnek. Évente párszor, amikor ünneplő kell legalább akkor vehetnél egy szoknyát.

2021. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány ugyanúgy nézhet ki csinosan egy szép igényes nadrágban mint mondjuk egy szoknyában, az én véleményem szerint. Én utálok szoknyát hordani, az ilyen unnepsegeken én például mindig egy fekete nadrágot vennék fel, de sajna a mi sulinkban van egyenruha ahol a lányoknak egy szürke térdig érő szoknya az adott, szóval ott is az a felfogás hogy egy lány csak egy szoknyában lehet nőies..
2021. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a ofőnk ilyen volt de nálunk csak egy lány csinált belőle ügyet. Szerintem azt a pár órát ki lehet bírni, de mint az elűbbi válaszolók írták, egy nadrág is lehet ugyanolyan csinos és ünnepi mint egy szoknya
2021. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!