Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sulitól rettegők! Ti már most...

Sulitól rettegők! Ti már most féltek, hogy lesz-e szeptembertől jelenléti oktatás?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert már dolgozni fogok.
2021. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Szeretek emberek között lenni, még akkor is, ha nem kedvelek mindenkit.
2021. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Mi most visszamentünk és egyáltalán nem akartam, de végül kicsit sem bántam meg.
2021. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
nem félek, mert nem sokat kell kibírni szept és max októbert utána úgyis digitális.
2021. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 és #3: Végre olvasni pozitív kommenteket is!
2021. jún. 13. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Marhara nem akarok.


Egyetemista vagyok.


Sokkal jobb volt szerintem a tavoktatas, nincs koran keles, nincs sok jelentektelen gyakorlaton katalogus (es a zh is abbol van amit felraknak a netre nem pedig mit leadnak), arra az orara jarok be kb amelyikre akarok.


Szerintem a legtobben ilyen velemenyen lennenek.


A legtobbnek az a baja, hogy nem lehetett talalkozni a masikkal, de most mar lehet, szoval szerintem masok is akik hozzam kepest kevesbe introvertaltak azoknak is egy elfogadhato allapot lenne ha maradna a tavoktatas.

2021. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát én csak az idiota és fárasztó szaktársaimat nagyonnem akarom látni. Meg szerintem sok előnye volt, pl azok amiket a 6os írt de sok más is van. Rugalmasabb az egész. Nyilván vannak hibái mert hirtelenjében kellett mindent megoldani de ha rendesen szánnának rá időt sokkal jobb lenne mint jelenlétiben. Pedig szeretem a társaságot de nem kényszerülök rá a hülyékre.
2021. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Középiskolában talán örültem volna neki, de most mivel már szakmát tanulok (logisztikai technikus) ezért jobb lenne szerintem ha maradna a jelenléti már csak a gyakorlat miatt is..Amúgy elég introvertált vagyok, de ennek ellenére hiányzot hogy nem tudtam kimozdulni, meg online se tudtam úgy tanulni.
2021. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nagyon gyűlölöm a távoktatást, hogy ha a következő félévben is az lesz, akkor passziválok egy félévet. Én már undorodom az egésztől. Depressziós vagyok tőle és minden motivációm elment. Már egy éve egyetemista vagyok és max látásból ismerem az évfolyamtársaimat. Gólyatábor, gólyabál, sportprogramok, minden ami az egyetemmel járna, kimaradt. Csak az idősebb haverjaim történetei vannak, akiknek az egyetem még egyetem volt. Társasági élettel, ismerkedéssel, kapcsolatok kialakításával. Ez nekem nem egyetem, hogy beülök a gép elé, videóhívásban meghallgatom az órát, aztán Pdf fájlokból tanulok. Akinek erre van igénye, menjen el levelezőre, de ne azoknak az életét akarja tönkretenni, akik normális formájában szeretnék végigjárni az egyetemet.
2021. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

9-es


Nagy bajaid lesznek majd amikor dolgoznod kell.


Minden nap ugyanaz a kornyezet, ugyanazok az emberek (akiket jo esellyel nem fogsz kedvelni).


Ha most depresszios vagy egy igazabol olyan helyzettol ami megkonnyitette az eletedet, akkor mi lesz veled ha lesz egy monoton munkad? Mert minden munka egy ido mulva monotonna valik.


Es ez hamarosan itt lesz.


Amugy ez a "tonkretettetek az eletemet" csak ezt ne. Mindenki talalkozgatott egymassal a lezarasok alatt is, csajozasok, pasizasok mentek, mindenki ment parkba meg minden.


Annyi volt, hogy nem kellett koran kelni, nem kellett bejarni bizonyos orakra ennyi.


Bulizni meg boven lesz lehetoseged, ne izgulj a golya dolgok miatt.

2021. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!