Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdekes viselkedés ha egy...

Érdekes viselkedés ha egy végzős diák az összes iskolai vonatkozású ismerősél eltávolítja a facebookról azzal az indokkal hogy kijárta a sulit. végzett?

Figyelt kérdés

Tanárok, osztálytársak, iskolatársak még 1-2 szülő is. Zutty az összes egyszerre eltávolítva.

Miért? Mert végzett a sulival.

Ez furcsa magatartás?


(ja és ki tette ezt: ÉN)


2021. jún. 13. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


En is ezt tettem, mondjuk egy parat meghagytam.


Nekem nem igazan tetszettek azok az emberek, ujgazdag csaladbol szaramztak, klikkesedtek erosen, mindent megtehettek, beszologattak, nem tanultak meg ilyenek.


Ofo jo fej volt, de sajnos mindig hivogatott ilyen osszejovetelre, nekem meg marhara nem volt kedvem, szoval levakartam oket facebookrol.

2021. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

" mondjuk egy parat meghagytam."


Én meg kifejezetten ügyeltem arra hogy még VÉLETLENÜL Se maradjon 1 se.

2021. jún. 13. 12:06
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Te dolgod, nem mindenkinek jó élmény sajna a suli.
2021. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes. Sajnálom, hogy senki nem volt érdemes arra, hogy az életedben maradjon. Én épp tegnap voltam néhány volt gimis osztály/évfolyamtársammal házibuliban.

Egyébként elég gyakran találkozunk. És nem, nem mi voltunk a menő klikk. Nem is voltunk klikk, csak osztozunk egy hobbiban és jól összebarátkoztunk.


De érthető és Facebookon kívül is van élet, szóval hajrá. Én gondoltam rá, hogy magamat törlöm onnan. Különösebb haszna úgysincs számomra.

2021. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Micimacko67 ***** válasza:
27%

Csak egy vicc jutott az eszembe az ilyen esetekről...


"Figyelem! Az M7-esen autózók figyelmét szeretnénk felhívni, hogy legyenek óvatosak, mert egy őrült a forgalommal szemben autózik Budapest felé.

Kovács épp az autópályán hallgatja a felhívást, majd felcsattan:

- Hogy-hogy egy? Mind!"

2021. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Megertem, lehet annyira rossz volt az egesz suli élmény h csak nem is akarsz gondolkozni a tanarokrol es tobbi tanulorol akik oda jartak. Nekem altalanos iskolabol sok ismeros van facen meg se senkivel nem irogatok, se nem kaptam uzenetet miota elmentem pedig sok baratom volt ott. Nemtudom...

Milyen volt a suli? Miert nem szeretted?

2021. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiam ezt a jelenséget csírájában fojtotta el.

Fel se vett közülük egyet se, csak azért, mert tanár, vagy osztálytárs. Pontosan azért, mert egyrészt suli után nem kíváncsi rájuk, és úgy tartja, hogy a magánéletéhez nincs közük, másrészt pedig, hogy feladatot stb. az iskolában kell szóban kiadni.

Ha meg a tanár akar valamit mondjuk tőlem, szülőtől, ír egy e-mailt, és ha ráérek, akkor esetleg élőben is megbeszélhetjük.

Ugyanezen szempontból a telefonszámát se adta meg senkinek sem.

2021. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen. Érdekes. A legtöbben birkák, és meghagyják őket, mert "Mit szólnak hanem?".
2021. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Igen, nem furcsa ez már hanem bunkó magatartás!
2021. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

És mi benne a bunkó? hogy egyértelműen jelzi hogy nem kíváncsi többé olyanokra akikkel eddig is csak kényszerből kellett jópofizni?


Olyan ez mint a munkahely. Az embert bejelöli a főnöke kollegája hát mit csináljon ne jelölje vissza? kénytelen kelletlen visszajelöli aztán munkahelyváltás és mindenki mehet ahova való: a levesbe...


ebben semmi bunkóság sincs. kirakat cirkusz az egész.

2021. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!