Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálta ezt az egyik...

Miért csinálta ezt az egyik osztálytársam?(kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónapja történt a dolog de még mindig megérintett.

Volt egy általános iskolai osztálytársam aki egyszer csak elkezdett velem beszélgetni, hogy rég beszéltünk, mi történt eddig velem és a szokásos nosztalgiás beszélgetések. Eddig nem is volt semmi gond ám, később közölte, hogy találkozni akar velem és ezt sokszor kérdezte pedig én mondtam, nem szeretnék mert nincs kedvem.

Erre ő csak nem szállt le rólam és felvetette, hogy bemehetnénk a lépcsőházamba is mert ott nem látna senki.

Csak egy baráti összejövetel lenne. Hiába mondtam, hogy nem szeretnék tőle semmi és találkozni sincs kedvem erre hirtelen berágott és közölte "akkor mond ki, hogy mocskos a pofám".

Erre nem tudtam mit mondani. Közöltem vele, hogy nem érdeklem és engem csak is a lányok érdekelnek erre közli, hogy "hazug, nem nézel ki leszbinek" vagy ilyesmit és hát erre próbáltam normálisan reagálni. Utána már elkönyvelt mindennek mint "ostoba liba", "mocsksos kva"és ezeknek. Sőt még olyat is állított, hogy én szerelmes voltam belé általánosban mikor őt szimplán csak egy átlagos osztálytársnak néztem, még barát se volt ennyire. Hát erre mondtam hogy sosem voltam az.

Innentől meg spammelni kezdett meg kérdezni hogy ment az érettségi de fullra vagy 20x leírta ugyanazt a mondatot míg nem válaszoltam rá normálisan ahelyett hogy "semmi"...

Meg mindig ecsetelte, hogy gyere és verekedjünk ha ilyen bátor vagyok...Ehhez is mondta, hogy találkozzunk és verj meg...innentől már berágtam rá és letiltottam azóta szerencsére nem csinált új fiókot és zaklat.

Sajnos mondta, hogy közel lakik és félek nehogy lássam őt egyszer. Nagyon nem ilyennek ismertem ezt a gyereket.

JA a legjobb, hogy miután kicsit szemétkedtem vele kérdeztem "nincs barátnőd" akivel foglalkozni kéne inkább és mondta van neki...mikor ezt sosem említette ezelőtt és még úgy akar talizni egy régi osztálytársával, hogy van barátnője aki szintén csaj...

Nagyon azt vettem le ebből, hogy akart volna tőlem valamit de miután kitálaltam utána már én lettem a legaljasabb a világon és hirtelen már van barátnője akit nem is említett. Általánosban nem volt ilyen sosem. Remélem sosem látom mert nagyon pipa lettem rá. A facebook tiltó listámon eddig van vagy 10 férfi akit letiltottam mert vagy túl perverz volt vagy bunkó. Kezdeteben olyan kis kedves nosztalgiás beszélgetés volt aztán átment feszültségbe.



2021. febr. 10. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem olvastam el, úgy sem tudnánk megválaszolni. Kérdezd meg tőle.
2021. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja kimaradt hogy az osztálytárs fiú volt de gondoltam ez magától értetődik :D..
2021. febr. 10. 19:23
 3/11 A kérdező kommentje:

1.Basszus akkor ne írj ennyi..

letiltottam rég.

2021. febr. 10. 19:23
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja és légyszi olvassátok el és csak akkor írjatok jó?

Feleslegesen ne írjatok inkább.

ÉS ha lehet troll kommentároktól is kíméljketek.:)

2021. febr. 10. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azért rágott be rád mert nem fogtok össze jönni és ezt az ő kicsi agya nem fogja fel.
2021. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5.Hát ez tényleg lehet.

Sosem néztem volna ki ezt belőle bár tényleg ő csak egy átlagos osztálytárs volt és semmi több még barátként se néztem rá mert aligha beszélt velem...és engem se érdekelt ennyire.

2021. febr. 10. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ezt álarc mögé rejtette és lehet hogy tetszettél neki.
2021. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7.lehet de már mindegy amúgy se voltam érte oda.

most ezzel a húzásával meg már egyenesen gyűlölöm..

Szerintetek mennyi esélye van hogy valaha egyszer meglátom az utcán?

azt álitotta közel lakik bár néztem ilyen általános iskolai papíron a címeket és nem annyira van közel de van esély..nem akarok még véletlen se találkozni, korábban láttam pár osztálytársat de őt kifejezetten kerülném...

2021. febr. 10. 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lementeném a beszélgetést, ha pedig mégegyszer megfenyegetne elküldeném az anyjának, a barátnőjének vagy a rendőrségnek. Kor és érettség szerint lehet választani.
2021. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.le van mentve :D

mert barátnőmenk elküldtem aki röhögött rajta XD

2021. febr. 14. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!