Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki 8. osztályig kitűnő vagy...

Aki 8. osztályig kitűnő vagy jeles tanuló volt, az a gimiben is az szokott lenni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző.csak elég kis hányaduk tartja ezt az átlagot.
2021. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát valószínűleg. En azt veszem eszre h aki inkabb humanos ilyen matekbol meg talan fizikabol leront 1jegyet
2021. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdemes ilyen nagy általánosságokban gondolkozni. Annyi mindentől függhet ez, hogy erre nem lehet kielégítő választ adni, főleg nem itt. Hogy merült fel benned a kérdés egyébként?
2021. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Nagy eltérés lehet az iskolák színvonala között. Nálunk gimiben volt olyan, hogy valaki általánosban majdnem kitünő volt, gimiben meg alig bukdácsolt.
2021. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az voltam, de vannak ellenpéldák. Volt 2 osztálytársam, az egyik elqrvult és drogos lett, a másiknak csak minden más fontosabb volt, és ilyen kettes-hármas tanuló lett belőlük.

De ne aggódj, mind a ketten többre vitték, mint én.

2021. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen embert. Általánosban végig kitűnő volt úgy, hogy saját bevallása szerint nem igazán készült, csak megjegyezte az órán hallottakat. Gimiben már nehezebben boldogult, az egyetemen meg vért izzadt, és ott is hagyta.
2021. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én gimiben is az voltam, de idegileg roncs lettem közben, és sehova nem jutottam vele, szóval NEM ÉRI MEG, ne erre utazzál!

Építsd a kapcsolataidat, ismerd meg mivel szeretsz foglalkozni! Ezzel - így visszagondolva - többre mentem volna.

2021. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy osztálytársam, aki elmondása szerint általánosban ő volt a nagy kitűnő tanuló. Most meg 3 tantárgyból bukásra áll. De van olyan osztálytársam is, aki általánosban is kitűnő volt és most is az.
2021. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem mondja senki, de semmit sem ér az átlagod általánosban és gimiben, csak az érettségi számít.


Pl.: Általánosban kb 3.00 volt a átlagom, ami nagyon gyengének számít. Egyik gimnáziumba sem vettek fel, ahova jelentkeztem, de ezt kevesen tudják hogy vannak pót felvételik.


Így kerültem be egy viszonylag jó iskolába a Xantus Jánosba az V. kerületben.


... Majd ott 4 fölé ment az átlagom, de csak az utolsó évben realizáltam, hogy a továbbtanulás szempontjából az égvilágon addig semmi sem számított. Lényegében csak az számít, hogy milyenre írod meg az érettségid. Semmi más..


Az meg, hogy milyen jegyeid vannak nem feltétlenűl jelzik előre a teljesítményed.


Pl.: Nekem kb 425 körül volt, pedig nem voltam annyira jó tanuló, csak felkészültem az érettségire.


Az egyedüli dolog ami számít még, hogy legyen nyelvvizsgád ... semmi más.


Szóval ne foglalkozz azzal, hogy milyen az átlagod.

2021. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!