Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan osztálytársad,...

Volt olyan osztálytársad, akit kiközösítettek a többiek?

Figyelt kérdés
Hányadik osztályban volt? Mi volt az oka? Hogyan éreztettétek vele, hogy nem illik közétek?

2021. jún. 23. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen én :D
2021. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Én is #1-es sorstársa vagyok
2021. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanaz mint 1, 2
2021. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Én is. :/
2021. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Sokszor engem is kiközösítettek, leginkább a kinézetem miatt és mert nem mentem a többiek után a hülyeségben. Középiskolára már jobban megtanultam kivédeni és megelőzni ezeket, de még néha ott is előfordult, de nem érdekelt, mert csak néhány ember csinálta, a legtöbb diákkal jóban voltam. Mire OKJ-ra kerültem már nem volt semmi gond, tudtam emberi módon viselkedni, de valószínű az is hozzájárult, hogy az osztálytársaim is emberségesebben viselkedtek úgy általában véve, mint előtte a többiek.

29F

2021. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Ez a GYIK teli van kiközösített, lelki sérült emberekkel :D


(ui: én is az voltam)

2021. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Igen, volt középsuliban. Nem volt valami szép, bár az arca születési hiba miatt volt csúnya. Amúgy is visszahúzódó. Senki nem foglalkozott vele. Kibeszélték a háta mögött. Sehova nem hívtuk el.

Második végén ezt meguntam. Barátkozni kezdtem vele és megbarátkoztattam az osztálytársakkal is. Onnantól befogadták. Mi pedig jó barátnők lettünk. Még egyetemre is együtt mentünk tovább. Aztán egyetem végére leépített. Az egyetemi barátainkkal ő tojt le engem. Én pedig belefáradtam, hogy csak akkor beszélünk, ha én keresem, mert ő soha. Íhy a végén elengedtem ezt a barátságot.

2021. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Engem gyerekként szinte mindenhol kiközösítettek. Bár így utólag tudom, hogy miért (hosszú lenne leírni, én is hibáztam, de nem csak rajtam múlt), egy adag lelki sérülést szereztem azért...
2021. jún. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt mondom, hogy kiközösítettek, de úgy éreztem magam. Gimiben nem sikerült barátokat szereztem, nem tartoztam egyik klikkhez sem, pedig a kezdetektől fogva önmagamat adtam, kedves voltam, nyitott, segítőkész. A külsőm is teljesen átlagos.

Az osztálytársaim úgy csináltak a legtöbbször, mintha levegő lennék. Nem foglalkoztak velem, osztálykirándulásokon sokszor egyedül ültem a buszon, páros vagy csoportos feladatoknál mindig azzal voltam, aki maradt vagy befurakodtam valahova, szünetekben nagyrészt egyedül ültem, nem jött soha oda hozzám senki, nem érdeklődött felőlem senki, nem hívtak sehova. De amúgy nem utáltak, nem piszkáltak. Hiába próbáltam bekapcsolódni beszélgetésekbe, nem nagyon érdekelte őket.

A sulit amúgy szerettem, a tanárokat is, kár volt, hogy barátaim nem voltak, egy sem. Sőt, csoportmunkáknál, projektmunkáknál már előre görcsöltem, ha nem a tanár osztotta be a csapatokat, hogy hol leszek, kikkel leszek, milyen gáz lesz, hogy ott szerencsétlenkedek stb.

2021. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Gimi első évében és talán úgy 12-re fogadta be az osztály. Nem is kiközösítve volt, csak egész nap nem szólt senkihez, ezért senki nem is kereste a társaságát.
2021. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!