Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden egyetemen van egy...

Minden egyetemen van egy pszichopata professzor?

Figyelt kérdés

Aki mondjuk férfi létére a nők buktatásán, megfélelemlítésén és megszégyenítésén munkálkodik? Rémisztő, milyen beteg emberek tanítanak. Lehet hogy azért tanítanak, hogy erőfölényüket alkalmazzák. Ezek mit adnak tovább? Lelki sérelmeket saját magukból. Torz világ. Egyetemen egy kóros mentális beteg tanít és nem rugják ki. Érdekes, ezt nem nagyon reklámozzák.., az egyetem honlapjára raknám ki főcímnek. Én legszívesebben a szakmájától eltiltanám majd börtönbe zárnám.

A többi kolléga meg elnéz, hisz azt könnyebb, mint cselekedni. Ők se jobbak. Kíváncsi lennék, hogyha a saját gyerekükkel csinálná ezt akkor is hallgatnának-e? Nyilván nem.

Már nem azért, de ha én a kollégája lennék, tuti felszólalnék a szadista ellen. Jó meg kell verni a fajtáját, nőket nem tiszteli.. pont ők azok, akik megverik, megerőszakolják, zsarolják a nőket, állatokat kínoznak. Betegek, kezeltetni kéne őket.

Ráadásul egyetemi hallgatók életét teszi tönkre és az egyetemi légkört is rontja. Félelmet alakít ki maga körül, mint anno Sztálin, Hitler. Ezeknek az embereknek Isten ments hatalmat adni! Kipusztulunk miattuk.

Undorító, hogy néhány egyetemi professzor, hogy visszaél a rangjával. Főleg férfiak, azt hiszik, hogy a női hallgatók a háremhölgyeik és pszichopata üzemmódban választják ki a játékszereiket.

Már nem azért, de akkor minek a tanároknak alkalmassági vizsgálat? Ha az előbbi csoportba tartozók átjutnak.. akkor kik esnek ki, ők milyenek lehetnek? XD

Ultra gáznak tartom a doktori iskolát emiatt.



2021. jún. 23. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én még nem találkoztam ilyennel a szakomon, de az egyetem nagy, lehet, hogy van ilyen tanár.
2021. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Örülök neki egyes, jó hamar válaszoltál, köszi. :)

Remélem, így is marad a helyzeted. Szorítok.

Én sajnos pont a képzésem legvégére fogtam ki. Előtte én se találkoztam hasonlóval, csak történeteket hallottam (pletyka, Youtube).

2021. jún. 23. 22:53
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen férfi-nő dologról nem hallottam még. Viszont olyan tanárom nekem is volt, aki elég hogy is mondjam öntörvényű és hatalmaskodó volt. Általában azt csinálta az óráin, hogy kiválasztott magának egy embert (elképzelni nem tudom, hogy miért, mi alapján stb.) és őt szívatta, ahogyan csak tudta. Egyszer én voltam a kiválasztott :D Rendre egyest kaptam a beadandóimra, mert szerinte én csaltam, másoltam, mással írattam meg a beadandómat stb. és mindenki előtt szidott engem, hogy én biztosan nem vagyok képes erre, ez tuti nem az én munkám, ő ezt nem nézi ki belőlem (nem csaltam semmilyen módon). Ha pedig próbáltam megvédeni magam, akkor megkaptam, hogy én őt ne nézzem hülyének, ne hazudjak, nem szégyellem magam. Majd végül megmondta, hogy megbuktat, mert sajnos ebben az esetben ez az eljárásrend, ezen az egyetemen nem tudjuk ezt a hozzáállást elfogadni és majd hátha tanulok ebből. Végül nem buktatott meg, tovább jártam az óráira és teljesítettem a feladatokat, beadtam a beadandókat stb., lezárt négyesre és kaptam egy javítási lehetőséget, amivel végül ötöst szereztem. Szóval a vége jól sült el, de utáltam az óráit, már eleve rossz érzéssel indultam órára, mert tudtam be fog szólni valamit, megaláz mindenki előtt. Volt amikor már el is sírtam magam annyira csúnyán beszélt velem és kiabált, olyan tehetetlennek éreztem magam. Aztán később megtudtam, hogy nála ez a szokás és nem én voltam az első ilyen hallgató. Valamint sokaknak volt más sztorija vele kapcsolatban, hogy pl. nem engedte nekik megtekinteni a kijavított vizsgájukat, nem biztosított rá lehetőséget vagy megbeszéltek egy időpontot, odament a hallgató, de rávágta az ajtót, hogy ő nem tud ilyesmiről, távozzon. Az a furcsa, hogy sokakkal meg tök rendes, segítőkész és normális és elképzelni nem tudom, hogy mi miért nem ezt érdemeljük tőle. Vannak, akik szerint így próbálja motiválni a hallgatókat, hogy jobban teljesítsenek stb., de én ezt nem egészen így éltem meg.
2021. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom hova járhatsz? Föleg, hogy doktori iskola:-). De felháborodni nagyon jol megtanultál. Most ennek mennyi lehet a valoságalapja? Ki tudja?
2021. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hármas:

Oh, jól megszenvedtél a kreditekért. Nem semmi, mint a katonaságnál. Erről a motiváló erős kifogásról már annyit hallottam, szerintem se használ. Én, ha ott ültem volna az órán, tuti kiálltam volna melletted. Mindig felszólalok a kurzusokon, ha valaki(ke)t el akarnak taposni és mellettük állok.

Négyes:

A professzorok többségének doktorija van.

Támogatod a bántalmazást?

Mert én pl. hősies alkat vagyok, a gyengéken segítek, nem rugdosom őket és soha nem nézek el.

2021. jún. 23. 23:34
 6/22 A kérdező kommentje:

Amúgy már végeztem az egyetemen (BGE - többségében jó a tanári gárda, jó az egyetem).

Csak idegesítő volt végignézni. Mert nem mindig csak annak rossz, aki hátrányt szenved, hanem annak is, aki ezt végignézi és tudom jól, hogy ezt továbbra is hagyni fogják.


Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik.

2021. jún. 23. 23:45
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Erőssen kétlem, hogy a kérdező tényleg egyetemet végzett, miután ennyire nincs tisztában a pszihopátia jelentésével, tartalmával. Ha mégis elvégezte, akkor csak nagyon nagy együttérzéssel, joindulattal engedték át, ami nem éppen a pszihopatákra jellemző viselkedés.
2021. jún. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a pszichopatázást én se értem. Rohadt nagy tévedés, aki megszopat valakit, egyből pszichopatának hívja. Minek diagnosztizálsz random embereket, meg dobálózol a pszichopata szóval.
2021. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen emberek mint akiről szó van valamikor is nagy stréberek és lúzerek voltak és most se jó az életük
2021. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha pszichopata lenne a prof, akkor pont hogy mindenkivel jól kijönne.
2021. jún. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!