Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik kiközösítik, szívatják,...

Akik kiközösítik, szívatják, piszkálják az osztálytársukat, azok nem gondolnak bele, hogy milyen rossz neki, vagy tudják, csak nem érdekli őket, mert szociopaták/pszichopaták?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem vágják mi van.Nekem is szóltak már be, ami nem esett jól, illetve én is voltam már bunkó, mert azt hittem jópofa vagyok.Bár ezek ilyen alkalmi dolgok voltak.Ha valaki rendszeresen aláz valakit, akkor az nem teljesen tiszta, valami baja van annak is.
2016. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Attól hogy iskolában piszkál az illető valakit még nem lesz belőle pszichopata...
2016. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól esik a másikat bántani.Az ilyenek nem nagyon gondolnak bele,hogy milyen érzés lehet a másiknak,csak az érdekli őket hogy jól szórakozzanak azon,hogy másokat megaláznak.
2016. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Akik tényleg komolyan zaklatják az osztálytársukat, azok általában maguk is sérült emberek, akik otthon vagy esetleg a korábbi iskolájukban azt látták, hogy az erőssebb mindig elnyomja a gyengébbet, és ha nem akarnak ők lenni a gyengék, akkor nekik kell lenyomni a többieket.


Mivel az ilyenekkel általában mást nem lehet kezdeni, le kell dominálni őket, vagy ha ez nem megy, akkor legalább el kell érni, hogy ne lássák, hogy zavar, amit csinálnak. Keménynek kell lenni, mert ha látják, hogy hatása van a piszkálásnak, akkor csak jobban fogják csinálni.

2016. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
# 2: Akkor minek nevezik az olyan embert, aki öröm lát abban, hogy mást bánthat? A "szadista" szó megfelel?
2016. okt. 3. 18:59
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyeneket inkább szadistáknak hívják,mintsem pszichopatáknak.
2016. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
# 6: A kettő nem zárja ki egymást, vagy tévedek?
2016. okt. 3. 19:11
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Én a volt osztálytársamat mindig szívattam, mert azt hittem jó buli, jó is volt csak szegény már nagyon kész volt... de hát mit lehet tenni éretlen kis gyökér voltam akkor :D
2016. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Majdnem minden gyerek pszichopata módjára viselkedik, amíg el nem ér egy megfelelő kort, pontosabban érettséget. Nincsenek tudatában annak, hogy ezzel mekkora fájdalmat okoznak a másiknak.
2016. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
# 9: És kb. mikor éri el egy átlagos gyerek? Mert nemcsak a 10-12 éves korosztályban van ilyen, hanem pl. a 16-18 évesek között is.
2016. okt. 3. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!