Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem tettek vajon semmit...

Miért nem tettek vajon semmit az igazgatóság egy pszichopata gyerekkel?

Figyelt kérdés

Úgy kb még 15 éve volt egy osztálytársam középiskolába, aki nettó pszichopata volt. Viszonylag gazdagok voltak a szülei, és fehérek. Most nem részletezem, hogy miket csinált, a lényeg az, hogy már a tanárok is átláttak rajta a végén. Mert ugye addig amikor eldurvultak a dolgok a felnőttek előtt mindig adta a jókisfiút, és hittek akkor neki.


Mindezek ellenére majdnem velünk érettségizett le, és amiért kivágták az iskolából az is olyan kis semmilyen dolog volt ahhoz képest amiért tényleg ki kellett volna csapni. Mindenki tudta, hogy miféle, mégse csinált senki semmit.



2018. dec. 12. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
nekem ez a fiam osztályában van. jár oda egy állatkinzó kis leendő sorozatgyilkos, mégsem tesz semmit senki. ezeket a gyerekeket el kéne különíteni.
2018. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

jó. Kicsit rosszul ragoztam a kérdést bocs...


Na de hogy írjak is valamit, hogy kb. miket csinált: Meg vert olyan embereket, akiket nem is ismert, csak megkérték rá. (cigók többnyire) Mindezt iskolakezdés előtt még reggel, csak hogy jól induljon a nap. Nagyon sűrűn váltogatta a barátnőit, akik közül párat vert is, közben hétvégente azért mindig felszedett valakit. Volt, hogy 40-es nőkkel is kavart. Időnként rászállt valakire. Mindegy volt hány éves, vagy milyen nemű. A rászállás alatt azt kell érteni, hogy élvezetből cseszegetett embereket. Valakit fizikailag, valakit csak szavakkal. Ha valaki szólt neki valamiért, akkor arra is rászállt. Nem úgy, hogy megverte, ott és akkor. Hanem reagált arra amit mondtak neki, volt hogy tök normálisan, baráti módon, utána meg amikor az illető nem számított rá, akkor mondjuk belé rúgott egyet, vagy elkapta a nyakát, ha valaki pattogott, gyorsan tett róla, hogy ne pattogjon tovább.

2018. dec. 12. 11:43
 3/12 A kérdező kommentje:

A kinézete: Világosbarna haj, kb 175cm. Nem nem kigyúrt, de nem is vékony. Valahol a kettő között. De inkább vékony. Rengeteg ruhája volt. Drága cuccok. Divatosan öltözködött, de ilyen kicsit giccsesen, nyálasan. És szinte már kölyökképű volt.


Ezek is fontosak. mert lényeges az, hogy nem a testi fölénye, meg kinézete indokolta azt, hogy mindenki félt tőle.

2018. dec. 12. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nem tudtak semmit csinálni. Csak az iskolában való tartózkodás alatt vannak felelőséggel a gyerekekre, tehát ha pl a suliban verekszik, akkor lehet cselekedni. Ha sulin kívül tesz bármit, akkor az igazgatónak semmi köze, semmi beleszólása és semmi joga nincs hozzá, hogy lépéseket tegyen.
2018. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek pénzes szülők gyereke, valakinek a valakije, akkor legfeljebb az után csinálnak valamit, ha felrobbantja az iskolát. Tapasztalat, néhány ilyen engem évekig kínzott. Ha csak egy volt nálatok, még szerencsések voltatok, csapatba verődve sokkal de sokkal rosszabbak.
2018. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Ha a gyerek pénzes szülők gyereke, valakinek a valakije, akkor legfeljebb az után csinálnak valamit, ha felrobbantja az iskolát. Tapasztalat, néhány ilyen engem évekig kínzott. Ha csak egy volt nálatok, még szerencsések voltatok, csapatba verődve sokkal de sokkal rosszabbak."


Pénzesebb szülők gyereke, de nem voltak kifejezetten gazdagok. És nem volt senkinek a senkije, A szülei egyszerű kisvállalkozók voltak. De jól éltek persze.


A csapatba verődés itt is volt, persze nem osztályon belül. Ő minden ilyen gázosabb csapatban ott volt, de amikor ott volt akkor mindig ő volt az alfahím, vagy gázosabb társaságban egyenrangú.

2018. dec. 12. 12:49
 7/12 anonim ***** válasza:
És egyetlen tökös legény sem járt abba az iskolába, aki meg tudta volna agyalni ezt a kis mitugrászt? Érdekes.
2018. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Általában olyanokba állt bele nagyon, akik tehetetlenek voltak vele szemben. Sokaknál azért nem lépett át egy határt. Meg nem akartak bajt maguknak az emberek. Voltak sokan akik hülyére verhették volna, de azért mindenkinél van egy határ. De a lényeg hogy nem lehetett volna ezt a gyereket megverni úgy, hogy ne lenne fizikailag baja annak aki megveri. Mindegy mennyivel erősebb nála az illető. De annyira vérszomjas volt.


De a lényeg az, hogy közben folyamatosan volt szólva tanároknak, és felnőtteknek, és még sem lett semmi. A tanárok szörnyülködtek kicsit ha látták, és aztán mentek tovább. Érdekelne, hogy azóta mit lett vele, de nem találtam facebookon. De lehet, hogy ha kipaterolták volna valami cigány iskolába, akkor ott megveregették volna kicsit. Ezért sem értem, hogy miért nem csináltak semmit. Ezt meg kellett volna lépniük már az elején. Ha egy fokkal elitebb iskolába járt volna ott nem tudott volna így megmaradni. Mert ugye az ügyvédek, meg orvosok gyerekeit, nem lehet csak úgy kínozni. Másnap minden szülő ott tüntetett volna az igazgatói irodába.


De ez azért az ott tanuló gyerekeik szüleiről is mindent elmond. A legtöbben valószínűleg el se mondták otthon, hogy mit csinálnak velük, vagy éppen otthon is ugyanúgy verték őket.

2018. dec. 12. 14:24
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg még volt olyan tulajdonsága is, hogy úgy ment oda emberekhez, mintha a világ legjobb haverjai lennének. Még akár olyanokhoz is, akiket nemrég még kínozott. Meg egyéb ilyen furcsa dolgok. Ezért gondolom, hogy pszichopata volt. De ez csak most jutott eszembe, akkor még nem nagyon merült ez fel. de így utólag minden erre utal.
2018. dec. 12. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni - tudom, mert én is hasonló gyerek voltam :)


Érettségiig nem volt gond, de ötödéven a tanárunkkal ugyan arra a csajra hajtottunk (az osztálytársam volt) - először az a tanár akart kidobni, utána már a haverja (egy másik tanár), még 2 tanár és az osztályfőnököm... Novembertől 5 ellenséggel "harcoltam", ekkor már tudtam, csak idő kérdése és elvérzek... konkrétan ekkor már bárkinek visszaszóltam, és az 5 tanárral ordítottunk egymással, fura, de az igazgató kedvelt, főleg amikor mondtam neki: "Mi a tervem? Szeretek ide járni, talán eljövök igazgatónak :) Maga úgysem sokáig lesz itt, szerintem ez csak egy ranglétra, ami jól mutat majd az önéletrajzában." Röhögött, és mondta "Hát, nem féltelek, fogsz boldogulni!"


Sokszor mondtam ennek az 5 tanárnak, amikor fenyegettek, hogy kirúgnak: "És akkor mi lesz? Őrt állítasz a kapuhoz, hogy be ne jöjjek? Képzelheted akkor mennyire fogok civilizáltan viselkedni!"


Végül az utolsó nap rúgtak ki. - A "hírnevemmel" és meggyőző képességem miatt kaptam egy jó ingatlankereskedői állást, ma már 2 jól menő vállalkozásom van (mellesleg az igazgatónk kilépett és most a minisztériumban dolgozik).


"még reggel, csak hogy jól induljon a nap" - ezt kevesen értik, de én igen :)

28/F

2018. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!