Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, ti mit szólnátok...

Tanárok, ti mit szólnátok hozzá ha egy évvégi kiránduláson az egyik diákotok megkérdezné hogy mellétek ülhetne-e?

Figyelt kérdés
A diák lány a tanár férfi és a diáklány kedveli a tanárját akivel jól kijönnek.Iskola társaknak nem lenne valami gondolatuk erről?

2017. máj. 23. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam hogy a buszon...
2017. máj. 23. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez miért feltétlen gond... Nyilván itt ismerni kellene a férfi családi hátterét, hogy tanárként mennyire képes bekapcsolódni a diákjai életébe, hogy mennyi a korkülönbség... Én tanárként megengedném, hogy mellém üljön, ha olyan a kapcsolat, én jól el tudok szórakozni az osztályommal, volt hogy moziba is együtt mentünk, és semmi gond nem volt... A diákjaim tudják, hogy van családom, és ilyen szempontból tabu vagyok, de mivel már felnőtt vagyok és mégiscsak barát, extra dolgokat képesek elmondani, és tanácsot kérnek. Lehet hogy a lány csak tanácsot akar kérni, vagy szimplán bejön neki a férfi. Az már más tészta hogy a diáktársak mit gondolnak róla, szerintem egy pici irigység, vagy úúúúú, nehogy már benyaljon neki, vagy jaaaaj, hagyjuk már, oké hogy beleesett szitu simán előfordulhat. De az is lehet hogy csak simán tudomásul veszik, hiszen nem kell mindig rosszra gondolni, ha valaki valamit tesz.
2017. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs ezzel, ha nincsenek hátsó szándékaid.
2017. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!