Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan osztálytársad, aki...

Volt olyan osztálytársad, aki miatt rendszeresen szellőztetni kellett a tantermet?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. jún. 30. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy fingos osztalytarsam, de nem volt annyira veszes. Egyszer ora kozepen akart elereszteni egy sunyi laposat, amikor eppen nagy hangzavar volt, de valamiert (mintha mindenki erezte volna elore) csondbe maradt elotte fel mp-el, o meg elszamolta magat es a sunyi lapos fing helyett egy recsegos hangos fing tavozott belole.


Annyira vigjatekba illo jelenet volt, hogy ez ra ragadt es osztalytalalkozokon mindig ujra felhozza valaki.

2021. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy osztalytarsnom miatta hanyt rendszeresen, mi csak pokolian szenvedtunk. Es magunkon is ereztuk a szagat. Egyszer a kabatjat az enyemre akasztotta, es tisztitoba kellett vinnem.

Egy tanev volt, egy lany. Senki egyaltalan nem csufolta, es annyira defektes volt, hogy eszre se vette volna. Par honap utan beszeltunk vele, hogy nagyon rossz izzadsagszaga van, tegyen valamit ellene. Nevetett, haritott, utana se lett jobb. Igazabol valamilyen betegseg lehetett, ilyen pokoli, athato, semmihez sem hasonlito szagot idos kover embereknel ereztem.

Lidercnyomasos emlek. Nem a szag miatt ment el, tul nehez volt neki a gimnazium.

2021. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem iskola, hanem kolléga, mégpedig osztályvezető!!! Nem lehet mellette levegőt venni. Csípős hagyma és izzadság szag, mégpedig a higiénia mellőzése miatt, mert amikor keni magát meg mosakszik, akkor nem érezni.
2021. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem, öcsém viszont ilyen, ha valahol sokáig van, nagyon büdös tőle az egész hely, nem hogy büdös de még állandóan egész nap rossz szájszaga is van. Vannak közös ismerőseink, pl beszállt melléjük a kocsiba és majdnem megdöglöttek tőle az úton, szóltak neki többen is érte de csak röhögött, nem változik azóta sem semmi.
2021. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik lány osztálytársamnak mindig izzadság- és hagymaszaga volt. Kilencedikben piszkálták is emiatt, utána nagyjából békénhagyták, de az évek alatt pár nagyobbhangútól elhangzott egy-két burkolt beszólás.
2021. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben egy fiú árasztott állandóan tömény izzadtságszagot, erre több megjegyzést kapott a többi sráctól. Néha-néha burkoltan tanár is kért ablaknyitást erre hivatkozva, de sosem mondták ki a fiú nevét, ofő viszont utalgatott rá.


Valamint volt egy lány, aki elég gusztustalan főtt kajákat hozott rendszeresen, és lehet, hogy finomak voltak, de inkább szaguk, mintsem illatuk volt. Minden szünetben evett belőle egy kicsit, szóval mire kiszellőztettünk, kezdhettük elölről.

2021. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lány osztálytársammal valami nem stimmelt. Nem volt mentálisan sem oké, úgy viselkedett, mint egy autista, de nem volt az. Valami beszédproblémája is volt.


A természetes higénia egyszerűen hiányzott nála. Az egész terem bűzlött, ha olyan napja volt. Egyszer a tesitanár beküldte a zuhanyzóba, hogy mosakodjon meg és ruhát is adott neki. Másik lány osztálytársam mesélte, hogy az öltözőben egyszer amikor leöltözött elkezdett terjedni valami nagyon büdös. Kiderült, hogy ugyanaz a tampon volt bent neki napok óta és rohadt vér szag terjengett az öltözőben. Természetesen mindenhol szőrös is volt. Egyszer osztálykiránduláson konkrétan bexart. Egyszer csak odament a tanárhoz és közli vele, hogy becsinált. A buszmegállóban voltunk. Amikor felszálltunk az első ajtónál kellett állnia. Adtak neki egy csomag nedves törlőt. Nem tudta mit kezdjen vele. Úgy ment haza, hogy a kezében tartogatta a törlőt.


Nem voltunk SNI - sek. Fogalmunk sincs hogyan került hozzánk. De valószínűleg azért, mert nem volt semmi papírja, mert nem volt szakembernél. Az apja sem volt normális.

2021. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem piszkáltak is ilyesmi miatt. Büdös fingásról volt szó, elég kellemetlen a téma számomra.


Igazából nem tudom, miért pukiztam büdöset, szerintem nem volt bélfertőzésem, és otthon is megfelelő higiéniában éltem.


Általános alsó osztályban elengedtem pár bukésabb békegalambot, ami után kellett szellőztetni. Elég erős szégyenérzetem volt utána éveken keresztül.


Mondjuk a hozzászólásokat látva, olyan emberekből is létezik egy jó pár, aki rendszeresen büdi, de nem is szégyenkezik miatta, nem érdekli különösebben.

2021. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!