Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanévet mindenképpen jelenlé...

A tanévet mindenképpen jelenléti oktatással szeretnénk elkezdeni - érdekes mögöttes tartalommal bír ez a kijelentés egy okt. államtitkártól?

Figyelt kérdés
Nagyon „érdekes“ kijelentés hogy ELKEZDENI SZERETNÉK jelenlétiben....
2021. júl. 15. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a szeptember, talán október is jelenlétivel fog eltelni, de legkésőbb novemberben átállunk online oktatásra
2021. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez azt jelenti, hogy valószínűleg lesz még online oktatás ősszel-télen.

:-(((

2021. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
meg tavasszal
2021. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is jelenlétivel szeretném..sőt az egész tanévet is!
2021. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"..sőt az egész tanévet is!"


Akkor nem fogod szeretni a tanévet.

2021. júl. 15. 14:05
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

"Akkor nem fogod szeretni a tanévet."


És szerinted miért nem fogom szeretni? Érettségi utáni szakmán vagyok, jövőre fogok végezni..mivel sikeres vizsgát akarok, ezért nem tenne jót egy online suli. Ez már nem érettségi, ezt vagy érti az ember vagy nem..kegyelem kettest már senki nem kap!

2021. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"És szerinted miért nem fogom szeretni"


Azért mert a zöme online lesz megint... azért nem.

2021. júl. 15. 16:46
 8/15 A kérdező kommentje:

" Érettségi utáni szakmán vagyok, jövőre fogok végezni..mivel sikeres vizsgát akarok, ezért nem tenne jót egy online suli"


EMBER. MAGAD írod le miért nem fogod szeretni. EZÉRT NEM amit leírtál.

2021. júl. 15. 16:46
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért szánlak téged kérdező, hogy szüntelen azon aggódsz lesz e jelenléti e vagy sem. Azért drukkolni, hogy ismét berobbanjon a járvány -mely több ember halálával végzõdhet- csak hogy neked ne kelljen suliba menned felelõtlenül aljas, önzõ dolog.
2021. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"csak hogy neked ne kelljen suliba menned felelõtlenül aljas, önzõ dolog."


Jó. És ? leszarom. Én akkor is digit oktatást akarok és úgy néz ki a vágyam teljesül is.

2021. júl. 15. 17:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!