Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kezdek beleőrülni az érzéseimb...

Kezdek beleőrülni az érzéseimbe. Mit kéne tennem? 19/L

Figyelt kérdés

Idejét éreztem annak, hogy segítséget kérjek. Persze, egy páran már tudnak erről és próbáltak is segíteni nekem azzal, hogy meghallgattak. De úgy érzem, ennyi nem elég.


Lány vagyok és vonzalmat érzek egy női tanárom iránt, lassan majdnem öt éve. Most sokan meg fognak kövezni gondolom, de én is azt szeretném elérni, hogy túllépjek ezen. Csak egyszerűen, nem megy.


Ez a dolog megnehezíti az életem. Most is, miközben ismerkedem valakivel, azt érzem, hogy ugyan vonzódom hozzá, de a szívem az már valaki másé...Pedig, ő csak egy tanár. Mégis, rá gondolok reggel és lefekvés előtt is. Elképzelem, hogy milyen boldog lennék, ha mellettem lenne. Nyilván, neki nem fogom elmondani, mert baromi ciki és egy családos nőről van szó. De, összezavart.


Tudom, hogy felesleges bármit is jelnek venni, és csak bebeszélem magamnak, hogy amikor hosszasan engem nézett az órákon, annak oka volt. Még akkor is, ha más valaki felelt, közben engem nézett. Gondolom, csak szimpatikus vagyok neki, hiszen mindig jól kijöttünk, főleg miután látta rajtam, hogy képes vagyok javítani a tantárgyából. De, már azelőtt is úgy éreztem, hogy kedvel és a többiek is ezt gondolták.


Egyszerűen rá akarok jönni, hogy miért nem múlnak el az érzéseim. Ha el is felejtem őt pár napra, utána róla álmodok és az is teljesen bezavar.

Nem egyszer volt olyan, hogy miután álmodtam róla, bevonzottam őt és láttam az utcán. Egyből észrevette, hogy nézem, és hosszasan rajtam tartotta a tekintetét.

Én szakítottam meg a szemkontaktust.

Ilyen már dolgozatírás közben is volt régen, hogy nézett, de amikor észrevettem, elfordult. Gyakran meg is tudtam nevettetni.


Rosszak a megérzéseim, legalábbis nagyon kicsi az esélye annak, hogy ő is így érez. Sőt, szinte egyenlő a nullával.

Mégis, minden nap reménnyel kelek fel. Bennem van az, hogy hátha látom aznap.


Egy ideig én is hittem, hogy ez csak egy fellángolás, de akkor miért tart ennyi ideig? Nagyon gyorsan lepörgött ez a pár év, de mintha még csak most lett volna, hogy megismertem.

Tényleg, kezdek nagyon rosszul lenni, főleg így nyáron, mert alig látom. Mert nekem már csak látnom is elég, hogy kicsit jobb kedvem legyen.


Nem akarom megbántani azt a személyt sem, akivel ismerkedek, de sajnos nem egyszer megtettem már, mert nem akartam hazudni neki.


Képes leszek rá, hogy életem végéig elnyomjam magamban ezeket az érzéseket? Vagy mit kell tennem, hogy sikerüljön elfelejtenem őt?



2021. júl. 31. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom anyukádat akarod pótolni. Él még?
2021. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, él. De sosem voltunk igazán jó anya-lánya viszonyban, így nem is vele élek. Mostanság kezd jobb lenni a kapcsolatunk.
2021. júl. 31. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem simán lehet hogy leszbikus vagy. Nincs ebben semmi szégyellni való... tudom a világnak más a véleménye erről de én le szarnám.
2021. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig az lesz amig nem leszel szerelmes masba,velem is ez volt csak nem tanarral.
2021. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
20%
ki kéne adnod egy könyvet!
2021. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tervben van :D
2021. júl. 31. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Biztosan van a környezeteben, aki szeret és oda van érted. Foglalkozz vele! Jól fogod érezni magad és nagyon stabil alapot ad.
2021. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom mondani, mint az előző, ameddig nem leszel másba szerelmes nem fogod elfelejteni. Ez évekbe telhet. Én régebben egy alattam járó srácba voltam úgymond belezúgva, akinek barátnője volt. Nem gondoltam volna, hogy valaha elmúlik, évekig ment a dolog. Aztán szerelmes lettem az egyetemi tanáromba és ripsz-ropsz elfelejtettem a csávót. De ez is már vagy két éve megy, na ő meg házas, nem jártam sokkal jobban.
2021. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan így voltam, 4-5 évig “szerelmes” voltam belé, biszexuális vagyok. Aztán az utolsó éveimben volt pár külön feladatom, meg programom, ahol alkalmam nyílt jobban megismerni őt és kiderült, hogy nagyon rossz emberileg, rosszindulatú és csúnyán bánik az emberekkel és még homofób is. Pedig én is jelnek vettem egy csomó mindent, folyton dicsérte a külsőm, megfogta a kezem, hosszan néztünk egymás szemébe stb. Még egy barátnőmnek is feltűnt. Aztán bumm, kiderült, hogy utálja a melegeket😀 Ő bírt engem, tartana is akarta még a kapcsolatot (gondolom nem esett le neki, hogy én a saját nememhez is vonzódom) és nem értette mi bajom lett hirtelen vele, de jobbnak láttam nem barátkozni tovább ilyen nővel. Ilyen is van:( Aztán hamar beleszerettem másba, te is így leszel, ne aggódj.
2021. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Utolsó, sajnálom, hogy így viselkedett a tanárod. Elhiszem, hogy rossz érzés volt rádöbbeni, hogy milyen ember ő valójában.

Szerencsére, az én tanárom nem homofób, sőt, nagyon is a pártjukon áll.


Remélem, megtaláltad/megtalálod a boldogságot. Egyszer majd én is.

2021. aug. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!