Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Írásbeli érettségin minden...

Írásbeli érettségin minden felügyelő tanárnak ki kell tölteni jelenléti papírt a diákokról, vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 22:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy ülésrendet le kell jegyezni minden tanárnak?
2021. aug. 1. 22:21
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Én ugyan 2013-ban érettségiztem, de semmi ilyen nem volt.

Névsor szerint kellett egymás mögé ülni egyesével.

2021. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Idén érettségiztem, nem emlékszem, hogy lett volna ilyen. A végén alá kellett írni, hogy mikor adtad be, meg az elején volt névsorolvasás, de ennyi
2021. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Az első felügyelő tanár kitölti az ülésrendet. A váltáskor minden diák maradna helyén.
2021. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pár éve érettségiztem és emlékeim szerint nálunk úgy volt, hogy névsorban egyesével mehettünk be, a tanár közben az ajtóban állt és úgy mondta a neveket és eszerint is kellett leülni. Az ülésrendet leírta, miközben mi már írtuk az érettségit. Ez biztos, mert tett közben rá valami megjegyzést is, hogy nálunk nem pont úgy volt elrendezve az utolsó sor, mint ahogy az ábrán és így valakinek odébb kellett csúsznia egy helyet, hogy jól jöjjön ki a papíron is.
2021. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ülésrendet lejegyzik,meg hogy a beosztás alapján kinek kéne ott lennie és ki van ott. Elvileg az első tanárnak le kell csekkolni a személyidet is de mivel nagy eséllyel olyan tanár van bent aki tanít nem fogja.
2021. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak az elso tanarnak aki bemegy kell papirmunkat csinalnia?
2021. aug. 1. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első tanár felírja az ülésrendet. A többi tanárnak adminisztrálnia kell, hogy ki ment ki mosdóba és ki mikor adta be a dolgozatát. Természetesen a tanárnak ellenőriznie kell, hogy diák azt érettségi dolgozatok minden oldalára felirat e a nevét, az üres oldalakat át kell húzatnia ... Esetleg jegyzőkönyvet kell felvennie a tanárnak a rendkívüli eseményekről.
2021. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden tanárnak kell valamennyi papírmunkát végeznie.
2021. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2015 érettségiztem


Nálunk volt ilyen.

Leírta az ülés rendet,ki hol ül

Személyit ellenőrizték

2021. aug. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!